Фільтри
Ціна
Тип
Виробник
Матеріал

Ремінці для Apple Watch

(289 товарів)
  • Очистити все
Допомогти з вибором?
Телефон
Показувати

Ремешки для Apple Watch Apple Watch це неповторні розумні годинник, аналогів яким немає як у всьому світі, так і в Україні. Виробник оснастив їх новітніми функціями і додатками, які відстежують, контролюють і фіксують ваш спосіб життя, ваші заняття спортом і ваше здоров'я. А також вони оснащені GPS модулем, за рахунок нього вам не доведеться брати з собою iPhone на тренування. Корпус Епл Вотч водонепроникний, що дає можливість, плавати в басейні не знімаючи їх.

Великий модельний ряд.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити Apple Watch з розміром корпусу:

  • 38 mm
  • 42 mm

За оптимальною ціною в Україні. Крім розміру корпусу, розумні годинник комплектуються різними ремінцями. Всі моделі мають знімну конструкцію, тому додатково ви зможете купити собі браслети і міняти їх за потребою. На сайті ТехноЕж представлений широкий модельний ряд браслетів для Apple Watch, які між собою відрізняються:

  • ціною
  • кольором
  • дизайном
  • матеріалом

А також механізмом застібки і її матеріалом. Але в будь-якому випадку все ремінці міцні і надійні, добре сідають на руці і прослужать вам протягом довгого періоду часу.

Якісний матеріал, надійна застібка.

Всі власники Apple Watch з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та інших міст зможуть купити в нашому інтернет-магазині міланські, спортивні, блокові, шкіряні, з класичної та сучасної пряжкою ремінці. Для активних, спортивних клієнтів ми рекомендуємо спортивні браслети для Епл Вотч. Виробник випускає їх з міцного фторопласта, вони м'які і комфортні, щільно сідають на зап'ясті і не створюють дискомфорту під час занять спортом. Випускаються в широкій колірній гамі.

Шкіряні ремінці для Apple Watch випускають з натуральної шкіри високої якості, магнітна засувка вшивається всередину вироби. Але також шкіряні браслети для Епл Вотч можуть бути з класичною пряжкою і сучасної. Класичні пряжки дуже красиві і елегантні, їх виготовляють з нержавіючої сталі. Сучасна пряжка - це магнітна застібка, що складається з двох частин.

Браслеты для Apple Watch 2

Міланські і блокові ремінці для Apple Watch випускають з нержавіючої сталі. Міланські моделі складаються з гладкою сітки незвичайного плетіння. Блокові браслети складаються з блоків, які ви легко зможете поміняти або додати. Виробник виготовляє ремінці в двох кольорах: сріблястий і чорний космос.

Всі види ремінців для Apple Watch, які випускає виробник ви зможете купити в нашому інтернет-магазині за невисокою ціною в Україні.

Докладніше