Стилус Apple Pencil for iPad Pro/New iPad
Код: 28320
Артикул: MK0C2

Стилус Apple Pencil for iPad Pro/New iPad

Код: 28320
Артикул: MK0C2
3 603 грн
3 275 грн
$134
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта
2-3 дня
Кур'єр
2-3 дня
Адресна доставка
2-3 дня
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Гарантія
12 місяців
Опис
Що таке Стилус Apple Pencil for iPad Pro/New iPad?

Apple Pencil for iPad Pro & iPad 9.7 2018

Apple & nbsp; Pencilрозширює можливостіiPad & nbsp; Proі відкриває нові горизонти для творчості. Він реагує на силу натискання і нахил, так що ви зможете змінювати товщину ліній, Штрихована і створювати безліч інших художніх ефектів, немов це звичайний олівець, який малює з точністю до пікселя.

Зі швидкістю думки.

Блискавична швидкість відгуку - відмінна рисаApple & nbsp; Pencil. Час очікування між моментом, коли ви почали малювати і коли штрих з'явився на екрані, практично відсутня.

А щеiPad & nbsp; Proточно знає, коли ви торкаєтеся дисплея пальцем, а коли - олівцем. При роботі з & nbsp; Apple & nbsp; PenciliPad 9.7 2018вловлює вдвічі більше точок, ніж при торканні пальцем , а & nbsp; відповідна підсистема сканує сигнал з & nbsp; неймовірною частотою - 240 & nbsp; раз в секунду. Все це гарантує, що лише мілісекунди відокремлюють задуману вами лінію від & nbsp; появи на & nbsp; дисплеї.

Товщина ліній піддається тиску.

В витонченому корпусі Apple & nbsp; Pencil прихована складна система датчиків, які вимірюють застосовується силу з максимальною точністю. Зокрема, наскільки сильно кінчик Apple & nbsp; Pencil тисне на дисплей. Чим більше зусилля, тим товщі лінія. Різноманітність художніх ефектів практично нескінченно. Як і ваші можливості.

Ухил в штрихування.

Два датчика, вбудовані в кінчик Apple & nbsp; Pencil, обчислюють точний напрям і кут нахилу вашої руки. Коли ви пишете або малюєте, їх & nbsp; відносне положення визначається дисплеєм Multi-Touch. Завдяки цьому ви зможете досягти ефекту затінення, просто нахиливши Apple & nbsp; Pencil, - немов у вас в руках вугілля або звичайний олівець.

Заряджає на творчість.

Під магнітним ковпачком Apple & nbsp; Pencil ви виявите коннектор Lightning, який можна вставити в iPad & nbsp; Pro для підзарядки пристрою. Його конструкція трохи подовжена, щоб олівець можна було заряджати, навіть коли iPad & nbsp; Pro в силіконовому чохлі. А повного заряду вистачить на 12 & nbsp; годин малювання, креслення, анотування & nbsp; і & nbsp; редагування. Якщо в процесі роботи у Apple Pencil розрядиться акумулятор, його можна зарядити від iPad & nbsp; Pro всього за 15 секунд і працювати ще & nbsp; 30 & nbsp; хвилин.

Комплект поставки


  • Apple Pencil
  • Адаптер Lightning
  • Додатковий наконечник
* інформація про товар може змінюватися або доповнюватися виробником без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Стилус Apple Pencil for iPad Pro/New iPad
Зв'язок
Bluetooth: 4.0
Розмір і вага
Розмір: 175.7 х 8.9 мм
Вага: 20.7 г
Інше
Колір: Білий
Виробник: Apple
Сумісність: iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad 9.7"
Особливості: Магнітний ковпачок
Термін гарантії: 1 місяць
Інтерфейси
Lightning: 1
Більше характеристик
3 603 грн
3 275 грн
$134