Акустична система Bowers&Wilkins A5 Black
Код: 21013
Артикул: BW-FP21940

Акустична система Bowers&Wilkins A5 Black

Код: 21013
Артикул: BW-FP21940
callback
Залиш номер - передзвонимо!
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Гарантія
12 місяців
Опис

Що таке Акустична система Bowers&Wilkins A5 Black?

Бауерс і Вілкінс A5

Акустика Бауерс і Вілкінс Zeppelin A5 AIR. Чистота, простота, потрясающий звук. A5 закінчується «з нуля», щоб забезпечити найвищий якість звуку та безперервне потокове аудіо від Apple AirPlay, в компактній системі, яка може бути встановлена там, де погодно. Система A5 створила так, щоб аудіофайли найвищі якості зазвучали повітряно і відкрито. Динаміки від сателітів М-1, антирезонансний колпачок і ямочні порти Flowports сочетаются в нейті з високококачественним ЦАП і потужним процесором, завдяки чому чекіруют цифровий сигнал, не підтримують пошуки і він заповнює всю комнату.

Безкоштовна музика по AirPlay. Задумайте любуюсь мелодию, і забуваю назавжди її - зараз. Apple AirPlay може без провідників виконувати потокову музику з вашого iPhone®, iPad® або iPod Touch® прямо на A5. Можливо також слухайте її з iTunes на комп’ютері Mac або ПК - файли високої якості, з якими ми не маємо порту та MP3. Ви контролюєте музику, де ви ні були, з вашим пристроєм. Настало час дати свободу вашої музики.

Первозданный звук. Система A5 створила так, щоб аудіофайли найвищі якості зазвучали повітряно і відкрито. Динаміки від сателітів М-1, антирезонансний колпачок і ямочні порти Flowports сочетаются в нейті з високококачественним ЦАП і потужним процесором, завдяки чому чекіруют цифровий сигнал, не підтримують пошуки і він заповнює всю комнату.

Легкость установки B&W A5. Встановіть будинок A5 і закрийте її - проще простого. Завдяки безкоштовному запропонованому додатку Bowers & Wilkins AirPlay функція налаштована і управляється. Пропозиція проводить вас по всім шагам - від підключення A5 до Wi-Fi, до вибору параметрів - і все це без проводу. Потому, що ми впевнені - вам більше нравіться слухати прекрасну музику, чим розуміти в путанічних проводах або вивчати інструкції.

B&W A5 совместимость з AirPlay. Безкоштовна технологія Apple AirPlay працює з усіма iPad, iPhone 3GS / 4 / 4S та iPod Touch 2 - 4-го покоління. AirPlay вимагає iTunes 10.1 для Mac або ПК, iOS 4.2 для мобільних пристроїв і працює через wi-fi або Ethernet. У A5 доступний Wi-Fi та Ethernet 802.11XX для прямого керування по кабелю, а також додаток Bowers & Wilkins AirPlay додає бездротове з'єднання.

Особенності Bowers & Wilkins A5

  • Музика на ваших ладонах. Запускайте та контролюйте музику без проводу, із любого уголки комнати. А якщо у вас кілька систем A5, можна без труда брати з собою музику з комнати в комнату.
  • Слухай так, як вам нравится. AirPlay на A5 безперешкодно стикується з усіма вашими любимими музичними додатками, такими як Last.fm, Pandora або Mixcloud. Хоча ви отримаєте музику у форматі з музикою без порту або в MP3, або з «облачного» сервісу - все може припустити A5.
  • Нагрузочні труби Nautilus. Не всі звуки одинаково хороші. В A5 встановлені твітери з навантажуваними трубами, вперші приклади в флагманських колонках Nautilus ™. Вони поглощають вилучення від тильної сторони купола твітера, гарантують чисті високі часті.
  • Безпровідна знімка з підтримкою AirPlay неймовірно проста і інтуїтивен. Плюс, з підтримкою безкоштовного додатку від Bowers & Wilkins, налаштовує та керує безпровідною музичною системою, що є дуже простою. Пропозиція проводить вас по всьому шагам: від підключення до мереж Wi-Fi до вибору настрою, а все - без проводу.
  • Пошаговое руководство. Народна бездротова система може бути томічною, але лише без використання додатків для AirPlay від Bowers & Wilkins. Це безкоштовно пропонують вас проводити за всіма шагами, необхідними для подання потокової музики, і навіть дозволяють перевірити робочу здатність системи.
  • Управління безпровідними музичними системами. Є одне достовірне безпровідні музичні системи та AirPlay, які знаходяться у тому, що ви можете створити їх кількість. Встановіть подібні системи у кожному комнаті і повною мірою оберіть себе музикою. Наші додатки для AirPlay можуть не лише встановлювати нові системи, а й управляти всіма імідами. Я все це з вашою ладоні.
  • Интерактивная помощь. Настройка бездротової музичної системи та AirPlay забезпечується підтримкою пропозицій від Bowers & Wilkins. Але якщо ви все з цим зустрічаєте проблеми, всеобъемлющая пошагова система підсказок допомагає зробити з ними. Легкая в поніманіях, все - простими словами.
  • Настройка з Mac та ПК. Приложение Bowers & Wilkins AirPlay Setup App можна також скачати для комп'ютерів Mac та PC з нашою сторінкою підтримки - Сторінки підтримки. Оно можете вам настраївати безпровідні музичні системи з вашим комп'ютером, якщо ви бажаєте.

Технічні характеристики естеристики

Акустична система 4.1
Разъемы сеть (RJ45 Ethernet або Wi-Fi) Aux - аналоговий (3,5мм міні-джек) порт Flowport ™
Діапазон частот 40 Гц - 24 кГц, -6дБ
Підключення AirPlay / USB / 3,5 мм
Динаміки 2 х 25 мм (1,0 дюйма) алюмінієві твітира з трубами Nautilus ™ 2 х100 мм (4,0 дюйма) НЧ / СЧ-динаміки
Вихідна потужність 2x 20 Вт (твітер) 2x 20 Вт (СЧ-динамік)
Розміри 180 х 300 х 120 мм
Вес, кг 3,6
Детальніше
Характеристики
Для Акустична система Bowers&Wilkins A5 Black
Інше
Виробник: Bowers & Wilkins
Тип: Стаціонарна акустика
Більше характеристик
Ми пишаємося своєю командою і сервісом.
Завжди готові допомогти!
Залишились питання?
Максим,
Кол-оператор
Коментарі
O Акустична система Bowers&Wilkins A5 Black
Додати коментар