Акустична система Bowers&Wilkins A7 Black
Код: 21014
Артикул: BW-FP21943

Акустична система Bowers&Wilkins A7 Black

Код: 21014
Артикул: BW-FP21943
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Гарантія
12 місяців
Опис

Що таке Акустична система Bowers&Wilkins A7 Black?

Бауерс і Уілкінс A7

Самая досконала безпроводова система. A7 - це унікальна комбінація передових акустичних рішень та найкращих електроніків із бездротовою технологією Apple AirPlay. A7 - полномасштабний потоковий хай-фі в одном корпусі.

Безпровідна музична система з AirPlay. Задумайте любуюсь мелодию, і забуваю назавжди її - зараз. Apple AirPlay може без провідників виконувати потокову музику з вашого iPhone®, iPad® або iPod Touch® прямо на A7. Можливо також слухайте її з iTunes на комп'ютері Mac або ПК. Ви контролюєте музику, де ви ні були, з вашим пристроєм. Настало час дати свободу вашої музики.

Музика на ваших ладонах. Запускайте та контролюйте музику без проводу, із любого уголки комнати. А якщо у вас кілька систем A7, можна без труда брати з собою музику з комнати в комнату.

Слухай так, як вам нравится. AirPlay на A7 безперешкодно стикується з усіма вашими любимими музичними додатками, такими як Last.fm, Pandora або Mixcloud. Хоча ви отримаєте музику у форматі з музикою без порту або в MP3, або з «облачного» сервісу - все може припустити A7.

Полнодіапазонний звук, глубокий бас. Самая досконала безпровідна система A7 оснащена 6 "сабвуфером із дифузором, посиленим кевларом - для богатих та глубоких басів, а також 4-м'якими динаміками, спеціально розробляючими акумуляторами Bowers & Wilkins. Вони забезпечують переважну дисперсію звуку. звук підлинно вражаючий якості.

Аудіофільські ЦАПы. Безпровідне аудіо в A7 передискретизує аудіофільський ЦАПом до 96 кГц / 24 біт, поніжаючий рівень шуми і розширюючий динамічний діапазон, отримуючи більш детальне і естетичне звучання від високих наукових динаміків.

Нагрузочні труби Nautilus. Не всі звуки одинаково хороші. В A7 встановлені твітери з навантажувальними трубами, вперші прикладені у флагманських колонках Nautilus ™. Вони поглощають вилучення від тильної сторони купола твітера, гарантують чисті високі часті.

Легкость встановлення. Встановіть будинок A7 і залиште її - проще простого. Завдяки безкоштовному запропонованому додатку Bowers & Wilkins AirPlay функція налаштована і управляється. Пропозиція проводить вас по всіх шагах - від підключення A7 до Wi-Fi, до вибору параметрів - і все це без проводу. Потому, що ми впевнені - вам більше нравіться слухати прекрасну музику, чим розуміти в путанічних проводах або вивчати інструкції.

Особенності Bowers & Wilkins A7

  • Безпровідна музична система з AirPlay
  • Музика на ваших ладонах. Запускайте та контролюйте музику без проводу, із любого уголки комнати. А якщо у вас кілька систем A7, можна без труда брати з собою музику з комнати в комнату.
  • Слухай так, як вам нравится
  • Полнодіапазонний звук, глубокий бас
  • Аудіофільські ЦАПы
  • Нагрузочні труби Nautilus
  • Легкость встановлення
  • Совместимость з AirPlay

Технічні характеристики естеристики

Акустична система 4.1
Разъемы Сеть (RJ45 Ethernet або Wi-Fi) Aux - аналоговий / цифровий оптичний (3,5 мм міні роз'єм) Прием потокової музики, синхронізація та оновлення ПО (USB 2.0)
Діапазон частот 36Гц - 42кГц, -6дБ
Підключення AirPlay / USB / 3,5 мм
Динаміки 2x 25мм (1,0 дюйма) алюмінієві твітери з трубами Nautilus ™ 2х 75мм (3,0 дюйма) СЧ-динаміка 1x 150мм (6,0 дюйма) сабвуфер
Вихідна потужність 2x 25Вт (твітер) 2x 25Вт (СЧ) 1x 50Вт (сабвуфер)
Розміри 220 х 360 х 160 мм
Вес, кг 5,7


Детальніше
Характеристики
Для Акустична система Bowers&Wilkins A7 Black
Інше
Виробник: Bowers & Wilkins
Тип: Стаціонарна акустика
Більше характеристик
Коментарі
O Акустична система Bowers&Wilkins A7 Black
Додати коментар