Електронна книга PocketBook 641 Aqua 2 Azure
Код: 50605
Артикул:

Електронна книга PocketBook 641 Aqua 2 Azure

Код: 50605
Артикул:
5 099 грн
4 553 грн
$168
Немає в наявності
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Електронна книга PocketBook 641 Aqua 2 Azure?

Ідеальний ридер для відходу

PocketBook 641 Aqua 2 повністю захищений від води, піски та пилу за стандартами IP57 - і це важливо, що можна читати на пляжі, під дождем, у ванній і в басейні.

Aqua 2 зможе витримати після полусового вкочування у воду з глубиною до одного метра. Так що ридер можна роняти в ванну або в басейні - і йому нічого більше не буде. Пролитий кофе або опрокінута банка з газировкою, що тоже не навдит. А якщо морський ветерок випадково засиплет PocketBook 641 Aqua 2, піском на пляжі або пробегають детки, що забороняють його соленою морською водою, для очищення пристрою досить спонтанно під краном.

Защіщенний ридер з унікальною конструкцією

PocketBook 641 Aqua 2 - «зовнішній» ридер із захистом, реалізованою з допомогою спеціального тулінгу. У даному випадку, це методика, підключаючи максимально плотну підгонку компонентів корпусу, використовуючи герметику та прокладок на панелях стилів. Як слідство, корпус отримує на 100% герметичне і не боїться води в будь-яких її проявах - пресі і морської води, напоїв, живої грязі. Інші представлені на ринке «захищені» ридери захищені з допомогою гелю. Гелі здатні протистояти тільки бризгам води, а вогню погрузити і «душа» з чаї вони, скорее всього, не витримавши.

Екран E Ink - повна безпека для зрення

У відмінні від кольорових екранів смартфонів та планувальників дисплеї E Ink визуально не відрізняються від звичайних бумагів. Читать з ридерою можна за часом напролет - глаза практично не встановлюється, а зречення не «сідеть» з часом. Підсвітка дозволяє читати навіть у повній темноті - під одягом, в купе ночного поеда, на лавочці у вечірньому парці. Підсвітка екрану E Ink реалізована за принципом фонарика, вона висвітлює дисплеї роботи і не «б'є» в глазі читателя. А слідовательно - підсвітка досконало не раздражает зрение. Вирівнюйте екранні смартфони, ноутбуки та планувальники, чья підсвітка свіжий прямо в глазу - і вони починають встановлювати з першої же хвилини чтенія. Екрани E Ink досконало не виходять у солнце і не бликують: можна читати в погожий літній денек, не вглядаючись у текст і не напорігаю з огляду. У відмінні від планувальників, смартфонів і ноутбуків, чорні кольорові екрани на сонце перетворюються в блискучі темні прямоугольники, текст яких практично не видно. Экраны E Чорнило крайне економічний. Рідер вимагає майже нічого енергії - благодаряючи цьому пристрою, потрібно зарядити приблизно в місяць за умови тривання за два-три години в день. Для порівняння: смартфон зазвичай проситься в розетці раз за один-два дні, планет - і тоді чаще.

Масса додаткових можливостей

Словари з можливістю переводу виделеного пальцевої слова - крайній полезний інструмент для тех, хто вивчає іностранний язик, читає літературу на мові оригіналу. Синхронізація книг за Dropbox, електронною поштою та сервісом PocketBook Sync - це без підключення ридера до комп'ютера: книги в ньому зачасовуються за допомогою Інтернету (хотя кабель, конечно, підтримується і входить в комплект). Є в PocketBook 641 Aqua 2 є браузер, ігри та багато іншого. Плюс - майже півтора десятка настроєк для тексту: широкий поле експериментаторів для вимоги до бібліотеки.

Відкриває будь-які книги

Як і всі інші моделі PocketBook, Aqua 2 здатні відкрити практично любую електронну книгу. Скачали або купили, завантажили в ридер, читайте. Піддержуються 18 форматів - максимум серед усіх ридерів будь-яких виробників. Нікакой їздить з конвертерами, нічим не разочарований з-за того, що ваш новенький ридер не може відкрити желанну книжку. PocketBook 641 Aqua 2 може відкрити любую книгу або документ.

Характеристики

Тип: Электронная книга
Дисплей: 6 "E InkCarta 1024 ? 758
Оперативна пам'ять: 256 МБ
Сенсорний екран: Емкостний мультисенсорний
Підсветка: Єсть
Матеріал екрана: Стекло
Кількість градацій серого: 16
Батарея: Лі-Іон, 3,7 В, 1500 мАч
Час роботи: До 8000 сторінок
Процесор: 1 ГГц
Flash-пам’ять: 8 Гб
Піддержка MicroSD: Нет
Беспроводная связь: Wi-Fi (802,11 b / g / n)
Матеріал корпусу: Пластик
Піддержувані форми: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Габарити: 114,6 х 174,4 х 9 мм
Вес: 180 г
Цвіт: Синій
* інформація про товар може змінитись або доповнити виробників без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Електронна книга PocketBook 641 Aqua 2 Azure
Дисплей
Діагональ екрану: 6"
Пам'ять
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Інше
Колір: Синій
Виробник: PocketBook
Більше характеристик
Коментарі
O Електронна книга PocketBook 641 Aqua 2 Azure
Додати коментар