Фільтри
Ціна
Вбудована пам'ять
Виробник
Колір
Діагональ екрану
Передача даних

Електронні книги AirBook

(4 товари)
2 794 грн
2 495 грн
$92
  • Виробник: AirBook
3 354 грн
2 995 грн
$111
  • Виробник: AirBook
8 959 грн
7 999 грн
$295
  • Виробник: AirBook
4 474 грн
3 995 грн
$147
Немає в наявності

Спеціалізацією української компанії AIRON є виробництво портативної електроніки і преміум-аксесуарів до неї. Чималу частку в обсязі продукції, що випускається займають безпечні для зору і комфортні у використанні електронні книги Airbook, нічим не поступаються по набору функціональних можливостей сучасним планшетним комп'ютерам.

Використання інноваційних технологій у виробничому процесі, відповідальний підхід до ведення бізнесу і творчий колектив однодумців дозволяють AIRON випускати продукцію, яка гарантує максимальний повсякденний комфорт. Сучасна комплектація і ергономічність пристроїв дають можливість використовувати електронні книги Ейрбук всюди, де це виявиться зручним: на природі, у відрядженнях і під час активного відпочинку.

Продуктова лінійка Airbook зараз складається з двох серій рідерів: City і PRO. Моделі City можна віднести до категорії більш доступних і бюджетних, тоді як пристрої лінійки PRO розраховані на найбільш вимогливих користувачів, які очікують отримати від гаджета максимум продуктивності і можливостей.

Модель AirBook City Base

Особливістю цієї електронної книги є її орієнтованість не тільки на любителів почитати книгу, але і шанувальників їх послухати в форматі аудіо. Відмінними рисами City Base є простота управління, великий набір функціональних можливостей і зручний корпус.

За зір можна не побоюватися

Рідер оснащений 6-дюймовим HD-дисплеєм, виконаним за технологією E Ink Carta. Його роздільна здатність становить 800х600 пікселів. Екран не відблискує - читати книгу можна при яскравому сонячному освітленні і під будь-якими кутами огляду.

економний акумулятор

Заряд батареї витрачає дуже економно. Технологія E Ink має на увазі використання енергії акумулятора тільки при оновленні сторінки, тому книга Airbook City Base здатна працювати автономно до 30 днів. Батареї вистачить на тривалу відпустку без зайвих переживань з приводу її підзарядки.

Підтримка 20 форматів тексту

Модель являє собою компактну бібліотеку оцифрованих книг, здатну підтримувати 20 форматів, включаючи популярні TXT, FB2, DJVU, RTF і навіть ZIP. Тексти відкриваються одним рухом без будь-яких обмежень.

Компактний музичний плеєр

Для багатьох користувачів рідер може стати кишеньковим плеєром, оскільки підтримує поплярние формати кодування звуку MP3 і WAV. У будь-який час можна послухати улюблену музику або включити аудіокнигу.

Розумний флагман Airbook PRO 8S

Цю модель електронної книги від AIRON без перебільшень можна назвати новим поколінням розумних рідерів. На ринку України вона є найпотужнішою і продуктивної електронною книгою. Використання найновіших технологій дозволило об'єднати в одному пристрої всі переваги комфортного читання з функціями сучасного мобільного гаджета. Крім набору стандартних для електронних книг функцій, модель має встановлену операційну систему Android, що відкриває перед користувачем практично необмежені можливості по застосуванню. Ергономічний корпус і зручний призначений для користувача інтерфейс завершують список основних функцій.

комфортне читання

Модель PRO 8S оснащена 7,8-дюймовим дисплеєм E Ink Carta підвищеної чіткості (HD) з роздільною здатністю 1404х1872 (300 точок на дюйм). Технологія DualLight забезпечує 24 рівня вбудованої підсвічування, яка має два тональних режиму і плавне регулювання. Рефлективна підсвічування м'яко розподіляє світло, створюючи максимальний комфорт при читанні.

Підтримка всіх популярних текстових форматів

Airbook PRO 8S підтримує всі популярні формати кодування тексту, включаючи EPUB, FB2, MOBI, PDF і Adobe DRM. Додаткову підтримку можна додати через ОС Android шляхом встановлення сторонніх додатків. Крім цього, набір з 30 вбудованих шрифтів також можна розширити.

Інтернет без обмежень

Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє без обмежень отримувати доступ до всесвітньої мережі, встановлювати додатки, завантажувати контент або шукати інформацію. гаджет підтримує відтворення аудіо через дротові або бездротові (Bluetooth) навушники, а також перегляд відеороликів в режимі оновлення екрану А2. Користувачеві доступно спілкування в соціальних мережах або через популярні месенджери.

Продуктивність на рівні!

Основою моделі є 8-ядерний Rockchip 3368 Octa-Core 1.5GHz. Обробкою графіки займається прискорювач PowerVR Rogue G6110. Об'єм оперативної пам'яті складає 2 Гб, вбудованого накопичувача - 16 Гб. Рідер підтримує читання книг вголос на декількох мовах і можливість перекладу окремих слів або фрагментів. Модель Airbook PRO 8S можна назвати представником нової генерації пристроїв для комфортного і вільного читання.

Докладніше