Фільтри

Apple iPhone 14 Pro

(32 товари)
0 відгуків
Показувати
  • 1
  • 2

Сьогодні кожен знає про відому корпорацію Apple. Продукція бренду міцно закріпилася у рейтингу найкращих смартфонів, а довгоочікувана новинка Айфон 14 Про не стала винятком. Поява нової моделі викликала розмови, але шанувальники хочуть дізнатися про неї якнайбільше.

Презентація нових сучасних пристроїв дозволила оцінити зовнішній вигляд гаджета та ознайомитись із нововведеннями. Проте цього явно замало прийняття рішення про купівлю. Корпорація намагається дивувати свою аудиторію, і цього разу знову досягла поставленої мети.

Дисплей 14 Айфон: які зміни підготовлені для моделі

Презентація новинки дозволила акцентувати увагу на нововведеннях. Першим із важливих рішень є відмова від розміщення фронтальної камери на дисплеї. Відсутність вирізу у звичному значенні не вплине на простоту використання пристрою, а функція розпізнавання обличчя, як і раніше, буде доступною.

Зміни можна помітити неозброєним оком, адже дратівливий виріз зник. Це зроблено збільшення розміру дисплея, але у разі компанія трохи прорахувалася. Камера розташована на передній панелі серед екрана, що здається само собою зрозумілим.

Це рішення далося компанії легко: на ринку мобільних пристроїв давно можна знайти моделі зі схожим оформленням. Використання видозміненої технології дозволяє продовжувати застосовувати функцію розпізнавання особи. Камера True Depth буде урізана в екран для традиційної зручності.

До чого призводить врізання камери 14 Айфона

Зміна зовнішнього вигляду екрана позначилася багато в чому. Наприклад, тепер використовуватиметься LPTO-матриця. Цей варіант є оптимальним з огляду на те, що здійснюється перехід до AoD-екранів. Крім того, таким чином можна знизити споживання енергії, що звучить перспективно.

Варто звернути увагу на параметри рамки екрана. Новий пристрій відрізняється тим, що компанія вирішила збільшити розмір дисплея. Було ухвалено рішення про звуження меж рамки збільшення діагоналі. При цьому розміри пристрою змінилися мінімально.

Чи варто чекати переходу на Type C у новому Айфоні?

Можливість використовувати сучасні зарядні пристрої з роз'ємом Type C – бажання багатьох шанувальників. Перехід на інші типи USB - справа часу, тому потрібно запастися терпінням. Тим не менш, корпорація продовжує випускати гаджети з традиційним Lightning. На користь заміни говорить кілька фактів:

  • поточному роз'єму вже понад 10 років, що робить його застарілим елементом сучасних смартфонів;

  • застосування зарядних пристроїв викликає багато проблем у користувачів;

  • Поява законів, які вимагають уніфікувати рознімання, провокує перехід до нового типу USB.

Тиск із боку приносить мало користі, а найближче оновлення роз'єму пристрою може здійснитися лише у 2023 році. Саме в цей час європейські закони відіграватимуть важливу роль, і корпорації доведеться підкорятися вимогам законодавства та побажанням шанувальників.

Якісні знімки та запис відео iPhone 14 про

Недорогі та перевірені модулі камер поступово втрачають свою актуальність, і творцям брендової техніки доводиться підлаштовуватися під сучасні тренди. Тому Айфон 14 Про буде обладнаний новою системою для фото- та відеозйомки.

Серед обов'язкових змін значиться використання спеціальної 48 мегапіксельної матриці. Це дозволяє позбавитися ефекту витягування силуетів на знімках. Внаслідок – користувачі зможуть робити яскравіші та реалістичніші фотографії без жодних складнощів.

Поліпшення якості знімків є правильним кроком з огляду на вимоги покупців. Техніка Apple завжди була привілеєм, а використання застарілих схем не сприяло розвитку цієї думки. Конкуренти наблизилися до того, щоб позбавити Айфони високого статусу.

Запис відео в iPhone 14 pro: що змінилося

Флагманські смартфони вже давно дозволяють своїм власникам знімати висококласне відео. Пристрої з інноваційними матрицями привертають увагу, тому упускати таку можливість точно не варто. Для всіх, хто чекає на вихід нової презентованої моделі, підготовлений приємний сюрприз.

Власники 14 Про зможуть знімати відео з високою роздільною здатністю в 8К. Ролики можна дивитися на телевізорах із великою діагоналлю, а пікселі стануть мінімально помітними. Також можна скористатися функцією стоп-кадра та зробити відмінний знімок, застосовуючи відеоряд.

Інші особливості нової моделі Айфона 14 Про

Конкурентна гонка набирає обертів, тому дивуватися численним покращенням не варто. Передовий бренд продовжує випускати якісну техніку, використовуючи при цьому сучасні технології. Матриця, модулі та багато іншого видозмінюється, тому компанії є за що дякувати.

Боротьба за безпеку користувачів вийшла новий рівень. Мобільні пристрої, які працюють у зв'язці з іншою технікою, можуть рятувати життя. Як приклад можна розглядати функцію визначення швидкості руху транспортних засобів.

Датчик прискорення (включено у стандартну комплектацію) використовується для виклику аварійних служб. Застосування функції полягає у визначенні швидкості та разом з цим ймовірності аварії. У разі ДТП годинник або телефон можуть здійснити дзвінок для надання необхідної допомоги.

Люксові продукти стають незамінними, тому корпорація намагається пропонувати нові технологічні рішення. Впровадження технологічних вишукувань викликане бажанням залишатися на вершині рейтингів та давати відсіч іншим компаніям, які пропонують свої продукти


Докладніше