Мультимедійний проектор BenQ MH535
Код: 54477
Артикул:

Мультимедійний проектор BenQ MH535

Код: 54477
Артикул:
15 598 грн
14 310 грн
$530
Немає в наявності
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Мультимедійний проектор BenQ MH535?

Четкі і яркие зображення

Яркость 3500 люменів гарантує комфортне проведення презентацій у небольших добре освещених приміщеннях, в тому числі до 10 людей, не передбачуваних дискусій, створених заміни та розвитку співробітників. Висока яркость вдосконалює квітопередачу та підвищує якість зображення та відео, збільшуючи насиченість тексту та мелих деталей.

Висока контрастність для текстових текстів

Завдяки високим показникам контрастності та коефіцієнта полезного набору зображень, проекти BenQ забезпечують максимальну точність передачі чорного кольору і відмінну читаемості тексту з точним відображенням кожного символу, графіки та схеми. Високий коефіцієнт заповнення збільшує четкость чорно-білих і кольорових зображень і здатні знижувати наполягання головних користувачів, що дозволяє їх уважно слідувати за ходом презентації.

Розділення Full HD 1080p для четкого зображення

Розділення Full HD 1080p значно підвищує ефективність професійних презентацій. Двухгагапіксельне високе вирішення забезпечує відмінну читаемость та високу деталізацію зображень, а також надає можливість використання додаткових середніх для демонстрації розширеного контента.

Універсальні можливості підключення завдяки великій кількості наявних декількох портів HDMI та VGA

Використовуйте наявні на проекторах сразування двох входів HDMI та двох входів VGA, підключаючи їх, можна підключити до своїх власних ноутбуків або мобільних пристроїв одночасно, і не по очей. Проектор, оснащенний декількома входами, дає змогу учасникам спільноти можливість взаємодіяти та зменшувати інформацію, ігнорувати, без пошуку та підключення перехідників і не приєднуються до допомоги ІТ-спеціалістів.

Вертикальна корекція трапецеїдального пошуку для вирощування зображень

Функція вертикальної коррекції зображення завантажена для виправлення ефекту трапецеїдального пошуку, коли проектор надходить устанавливать там, де знаходиться сбоку, просто просто на столе, і можна отримати ідеально збалансоване зображення. Коррекція трапецеїдального пошуку дозволяє отримувати на екрані ідеально вирівнене зображення незалежно від того, де знаходиться проектор.

Внешня регулювальна ножка для зручності установки

Проектори BenQ з тремя регулюючими ножками мають значно більшу гнучкість у планеті розміщення в умовах найрізноманітніших конференцій-залів порівняння з проектами, з однією регуляторною ножкою. Додаткові ножі крепляться у головних проекторах і облегчають його перемещення і встановлення в більш зручному положенні для проведення ідеальної презентації.

Доступ до функції встановлення однакових клавіш

У обновленной та усовершенствованій версії пульта ДУ попередньо запропоновано спеціальні кнопки, що встановлюють швидку установку, яка забезпечує небезпечну доступність для встановлення встановлених модулів (таких як «Тестові шаблони» та «Коррекційні трапецеїдальні пошуки») без необхідності переходу по багаточисленному раскрывающемуся в накладі, що є важливим.

Удобная замена лампа

Дверця лампового відбивача зручно розміщується у верхніх частинах проекторів, легко відкривається і забезпечує мгновенний доступ до лампа, використовуючи загальний процес їх технічного обслуговування і заміну без необхідності перевіряти роботу, якщо проектор має потокове креплення, як, наприклад, це часто буває в конференц-зал. Возможность оперативного доступу до лампового відсікання значно скорочує час простоя, здатний міняти лампи швидко і просто, не динамічний проектор з відповідним крепленням.

Енергосберегаюча та екологічна оптимізація

Система BenQ Eco Cycle підтримує енергію електроенергії, яка враховує час оживлення при включенні питань до і після конференцій, і дозволяє дістати мінімальну технічну техніку обслуговування для зменшення кількості сукупних цінностей.

Система Еко Цикл

  • Повторне SmartEco: Режим SmartEco аналізує контент для вибору найвищого рівня яркості, квітопередачі та контрастності, що забезпечує економію до 70% потужності лампа при збереженні якості зображення на високому рівні.
  • Увімкніть Eco Blank: через 3 хвилини після того, як проектор випромінює відсутність вхідного сигналу, автоматично включається енергозбережувальний режим Eco Blank.
  • Автоматичне виключення харчування: Корпоративні проектори BenQ автоматично вимикаються через 20 хвилин простоя - це не тільки економічний електроенергетичний, але і можливо підготовлений, що не думає про виключення обладнання.

0,5 Вт в режимі очікування

У режимі очікування необхідна потужність корпоративних проекторів BenQ скорочується до мінімального рівня 0,5 Вт. Таким чином, проектор залишається в підключеному стані і майже не вимагає енергії.

Характеристики

Тип: Мультимедійний проектор
Проекційна система: DLP
Разрешение: 1080p, 1920 x 1080
Яркость: 3500 люмен
Контрастність: 15000: 1
Цвітова палитра: 30 біт (1,07 млрд квітів)
Історичний світ: Лампа
Термін служби: 5000/10 000/15 000 годин (Нормальний / Еко / SmartEco)
Мощность источника света: 203 Вт
Об'єктив: (повний стеклянний об'єктив 7G) F = 2,42-2,62, f = 19,0-22,65
Розміщення проектів: 107% ± 5%
Проекційне відношення: 1,37-1,64 (60 "@ 1,82 м)
Коэффициент маштабірування: 1.2X
Коррекція трапеції: 1D, по вертикалі ± 40 градусів
Розмір зображення: 60 " 300"
Роздільна здатність: VGA (640 x 480) - WUXGA_RB (1920 x 1200), * RB - без імпульсів гашения зворотного ходу
HDTV-совместимость: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080pp
Совместимость відео: NTSC, PAL, SECAM
Розміри (Ш x В x Г): 332,4 x 241,3 x 99 мм
Вес: 2,42 кг
Цвіт: Білий
* інформація про товар може змінюватись або доповнювати виробників без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Мультимедійний проектор BenQ MH535
Коментарі
O Мультимедійний проектор BenQ MH535
Додати коментар