Що таке 3D Touch і Haptic Touch? І про те, в чому між ними різниця

<br>
<p>
Якщо ти досить давно користуєшся яблучними смартфонами, то знаєш, що 3D Touch з'явився колись в iPhone 6S. Далі цю технологію впроваджували в кожен пристрій, крім моделей SE і XR. І тим не менше, не дуже популярна опція не користується.
</p>
<p>
Ходять чутки, що в нових моделях iPhone, які покажуть вже 10 вересня, 3D Touch і зовсім приберуть. Найімовірніше, його замінить інша технологія, під назвою Haptic Touch. А що це і чим вони відрізняються - зараз розберемо.
</p>
<br>
<h2> 3D Touch і Haptic Touch - в чому різниця? </h2>
<p>
Технологія 3D Touch працює завдяки своєрідній пластині, яка фізично вбудована в екран пристрою. Вона визначає силу і ступінь натиснення, а вібромоторчик Taptic Engine тактильно відповідає на твої дії. За допомогою 3D Touch можна отримати додаткові функції або інформацію. Прикладом, в деяких додатках функція відкриває доступ до контекстного меню.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/ee2/ee2168230c5f5741dee047b8e8aa5f08.jpg" height="368" title="Що таке 3D Touch і Haptic Touch? І про те, в чому між ними різниця - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Haptic Touch, яка на даний момент вбудована тільки в одну модель - iPhone XR, працює схожим чином. Головна відмінність між двома системами в тому, що дисплей визначає не силу натискання, а час утримання. У Haptic Touch теж є вібровіддачі, яка подає сигнал при взаємодії з функцією.
</p>
<p>
Друга система набагато дешевше. З більшістю завдань, які виконує потрійне дотик, вона також може успішно впорається. Крім того, складно помітити різницю між ними, а ціна на пристрій з бюджетним аналогом більше подобається користувачам.
</p>
<p>
Саме тому цілком ймовірно, що Apple має намір відмовитися від далеко не бюджетної технології і, з приходом iOS 13, користувачі <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> з будь-яким типом екрану зможуть використовувати додаткові меню. Компанія <a href="https://tehnoezh.ua/apple/">Apple</a> постійно розвиває цю технологію і в кожному оновленні покращує її роботу.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар