А13 Bionic - самий технологічний мобільний процесор в світі. І це факт

<br>
<p>
Після презентації нових <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/ch-god-vypuska-2019/">iPhone 11</a> чимало уваги експерти приділили новому процесору Apple A13 Bionic, який отримали всі три новинки. Про них довго розповідали і розробники під час івенту. Вони називали його найпродуктивнішим, найпотужнішим і найшвидшим.
</p>
<p>
Багатьом сучасним користувачам дуже важливо, щоб їх новий пристрій було найкращим, щоб можна було пограти на своєму смартфоні, обробити якусь фотографію в вимогливому редакторі або змонтувати відео. Чіп А13 впорається з усім цим краще за всіх інших аналогів. І ось чому.
</p>
<br>
<h2> Тести Apple А13 </h2>
<p>
Перші тести, які ми побачили, дуже порадували продуктивністю процесора. Чіп показав себе абсолютним лідером. Примітно, що його головним конкурентом став попередник - Apple А12.
</p>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/39e/39ecaf2fea2b509fea15fff03d4d4d95.jpg" height="452" title="А13 Bionic - самий технологічний мобільний процесор в світі. Це факт - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
І хоча в основі ліг той же технологічний процес, що і в дванадцятій моделі, в Apple знайшли цікаве рішення, збільшивши енергоспоживання ядер на 1 Вт. Це ніяк не позначилося на енергоефективності, проте збільшило потужність на 20% в порівнянні з попередником.
</p>
<p>
Крім цього, він може працювати набагато довше на максимальних частотах. Це дасть можливість насолоджуватися улюбленою вимогливою іграшкою довше, ядра НЕ будуть нагріватися і гріти руки, які і так сильно пітніють в шутерах. Ну і само собою, частоти при тривалих навантаженнях скидатися будуть помітно пізніше.
</p>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/241/241df369f5c963f06fc05c05b99f40b4.jpg" height="452" title="А13 Bionic - самий технологічний мобільний процесор в світі. Це факт - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Ну і не будемо забувати, що продуктивність чіпсета використовується в нових режимах фото <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/ch-model-iphone-11-pro-iphone-11-pro-max/">iPhone 11 Pro</a> . Залізо бере на себе більшу частину обчислювальної роботи для програмного редагування фото. За це відповідає також нейронний модуль, який є основою штучного інтелекту.
</p>
<p>
Неможливо заперечити той факт, що на сьогоднішній день Apple A13 Bionic не має конкурентів на ринку серед інших мобільних чіпів, які використовуються в смартфонах. Крім того, процесор впритул підібрався до останніх чипсетам від іменитих виробників AMD і Intel для комп'ютерів.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар