AR-окуляри Apple можуть представити вже в 2020 році. Все, що відомо про гаджет вже зараз

<br>
<p>
Уже кілька років до користувачів доходять чутки про те, що корпорація Apple розробляє власний варіант очок доповненої реальності. У кожному з випадків тему піднімали аналітики і інсайдери. Сама ж компанія, традиційно, не розкриває карт.
</p>
<p>
До недавнього часу нам було нічого не відомо ні про дизайн, ні про характеристиках. Зрідка в мережі з'являлися уявні концепти від дизайнерів, які цілком ймовірно не мають нічого спільного з реальними прототипами.
</p>
<br>
<h2> Патенти Apple iGlasses </h2>
<p>
Але зовсім недавно прогриміло ще одну заяву про гарнітуру від Купертіно. І на цей раз гаджет прокоментував відомий інсайдер Мін-Чі Куо. Інсайдер частенько радує нас точними прогнозами, йому довіряють все авторитетні видання та фахівці.
</p>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/719/719fcfbb4f49e9793ca2eec25cd36328.jpg" height="452" title="AR-окуляри Apple можуть представити вже в 2020 році. Все, що відомо про гаджеті вже зараз - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Кілька років купертіновци поповнюють свою колекцію патентів різноманітними розробками в сфері AR. Було б нерозумно сумніватися в тому, що вони напрацьовують технології для того щоб їх просто збирати, а не для того, щоб випустити свої віртуальні лінзи. Проте, ще жодного разу ми не знаходили запатентований дизайн.
</p>
<br>
<h3> останні витоку </h3>
<p>
На жаль, про нього не розповів і Куо, але повідомив про деякі особливості девайса. Аналітик з Піднебесної заявив, що гарнітура буде швидше аксесуаром, ніж самостійним і незалежним пристроєм. Вона буде виконувати функції такого собі додаткового екрану, на який буде транслюватися зображення.
</p>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/790/79076b7e8945888ccc586f4d731b1dd1.jpg" height="452" title="AR-окуляри Apple можуть представити вже в 2020 році. Все, що відомо про гаджеті вже зараз - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Отже, всю важку обчислювальну роботу виконуватиме вспомогалі потужний гаджет, ймовірно <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> або <a href="https://tehnoezh.ua/ipad/">iPad</a> , хоча можливо це буде MacBook. До них окуляри будуть підключатися по бездротовому протоколу передачі даних.
</p>
<p>
А це означає, що на лінзах і вушках не знаходитимуться потужні компоненти. Така особливість зробить девайс легким і зручним для повсякденного користування. Примітно, що сьогодні на ринку немає подібних аксесуарів.
</p>
<p>
Все AR (доповнена реальність) і VR-гаджети (віртуальна реальність) містять потужне залізо в своєму корпусі, навіть якщо вони використовують в роботі інші комп'ютери. Це робить їх дуже важкими і непридатними для тривалого користування.
</p>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3683.jpg" src="/upload/medialibrary/337/337308cf5d156591741b47de14e14596.jpg" height="452" title="AR-окуляри Apple можуть представити вже в 2020 році. Все, що відомо про гаджеті вже зараз - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Раніше в мережу потрапила інформація про спеціальному програмному забезпеченні для аксесуара, яке можливо буде називатися rOS або Reality Operating System. Інсайдери тоді заявили, що платформа буде заснована на iOS з якимись змінами під особливості AR-девайса.
</p>
<p>
Згідно з інформацією від Мін-Чі Коу, виробництво очок почнеться вже в найближчі місяці. А на початку 2020 року Купертіно покаже свій винахід на окремому івент. Хоча це зовсім не означає, що вони надійдуть в продаж взимку.
</p>
<p>
Цілком можливо, що Apple запустить пробну партію для розробників. Але навіть цього нам би вистачило з головою, щоб зрозуміти, куди рухається вектор AR-розробки в усьому технологічному світі.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар