AR підказки Google Maps в режимі реального часу тепер працюють в Україні


У кінці вересня користувачам з України стала доступна функція віртуальної AR-підказки в картографічному сервісі Google Maps. Простіше кажучи, це підказки на тротуарі у вигляді стрілок доповненої реальності, які будуть з'являтися на екрані смартфона, коли ти дотримуєшся по побудованій в додатку маршруту.

Ти зможеш активувати цю функцію в сервісі, після чого камера почне знімати вулицю і направляти тебе віртуальними лініями прямо до мети.


На яких пристроях будуть доступні AR-підказки

Серед смартфонів Apple найстарішою підтримуваної моделлю став iPhone SE, точно так же, як і у випадку з оновленням iOS 13. Усі наступні версії телефонів будуть також підтримувати нові можливості.


EzhNewsSite-700x3681.jpg

Що стосується Android-пристроїв, то підтримку отримають всі гаджети з технологією ARCore і ARKit.


Як активувати нову функцію Google Maps

Для початку зайди в сервіс Google Maps. Потім проклади маршрут і перейди у вкладку "Ходьба пішки". Внизу з'явиться іконка під назвою "Живі карти", на яку потрібно натиснути. Після цього на екрані відобразяться стрілки, що вказують правильний напрямок до пункту призначення.

Але ми рекомендуємо використовувати цю функцію не дуже часто. Справа в тому, що AR-підказки швидко розряджають пристрій. Тому після того, як розберешся в місцевості, краще перейти в більш просту версію навігатора. Хоча це і зручно в незнайомому місті.

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар