Що покаже Apple на другій осінній презентації 2020. iPhone 12 та інші новинки

Як не дивно, Apple все ще не оголосила про івент, на якому буде представлена лінійка iPhone 12. А ми його точно чекаємо з нетерпінням! Адже такого ще не було, щоб флагманські iPhone були презентовані пізніше інших продуктів.

Але все колись буває вперше. 15 вересня яблучна корпорація показала революційні iPad Air та Apple Watch Series 6. А також оновила доступний iPad і, вперше, розширила лінійку розумних годинників, показавши нам Apple Watch SE, що також незвичайно.

Проте, схоже це був не головний захід осені. Другому осінньому івенту Apple точно бути і, судячи з того, що покажуть, саме він вразить нашу уяву своїм масштабом.

iPhone 12

Ймовірність виходу – 99%

Їх буде цілих 4! Принаймні так кажуть практично всі інсайдери. І якщо так трапиться, Apple швидше за все прибере з продажу всі iPhone, крім iPhone SE. І навіть лінійку iPhone 11. А інакше актуальних яблучних смартфонів буде занадто багато.ezh|864х452-1 2.png

Але зате ми зможемо вибирати серед лінійки 2020 року. А це, крім уже згаданого SE, нові: iPhone 12 – 6,1'', iPhone 12 mini – 5,4'', iPhone 12 Pro – 6,1'' та iPhone 12 Pro Max – 6,7''.

macOS Big Sur

Ймовірність виходу – 99%

Особисто я з нетерпінням чекаю реліз публічної версії macOS Big Sur. Ще на літній презентації WWDC 2020 стало ясно, що Big Sur стане значущим оновленням операційної системи для Mac, якого не було останні 10 років.

І питання навіть не в оновленому дизайні в стилі iOS. Розробники Apple повністю переробили систему, представивши, по суті, новий продукт. Цікаво буде встановити і потестити. Правда, з огляду на досвід з macOS Catalina, я не рекомендував би оновлюватися відразу.

MacBook з Apple Silicon

Ймовірність виходу – 89%

Я впевнений, що новий Mac з власним процесором купертинівскої компанії вийде до кінця року. Про це заявила сама Apple. Але покажуть його на загальному івент з iPhone 12 чи зроблять окрему презентацію – це поки питання.ezh|864х452-2 2.png

Але якщо все ж покажуть, ним може стати оновлений MacBook 12''. Ще в 2015 багато аналітиків говорили про те, що лептоп вийшов занадто революційним і випереджає свій час. Але в 2020, як на мене, вже можна.

Маячки AirTags

Ймовірність виходу – 59%

Здається ми чекаємо їх не менше, ніж iPhone 12. Пошукові маячки Apple AirTags повинні були показати спочатку навесні. Потім ми очікували побачити їх на WWDC влітку. Потім 15 вересня, разом з Apple Watch 6 та iPad Air. Але їх досі не презентували.

Чи відбудеться реліз AirTags разом з iPhone 12, чи його знову відкладуть – все ще питання. Але про те, що новий продукт Apple на підході свідчить занадто багато. Тож чекаємо.

AirPods Studio

Ймовірність виходу – 29%

І нарешті, навушники Apple. Не секрет, що лінійка AirPods користується великим попитом серед споживачів. І не дивно: вони зручні, функціональні та не вимагають особливої уваги до себе – просто вставив у вуха і пішов з музикою. А з оновленням iOS 14, AirPods Pro й зовсім стали здатні на щось неймовірне!ezh|864х452-3 2.png

Але у лінійці білих бездротових навушників явно чогось не вистачає. І це щось – повнорозмірні бездротові навушники AirPods Studio з активнимтаі пасивним шумозаглушенням.

До речі, Apple вже прибрала з продажу навушники і колонки інших виробників, тож можливо ми побачимо не тільки AirPods Studio, а й оновлений Apple HomePod. А що, вийшло б зовсім непогано!Без назви-2.png

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар