Що приготувала для нас Apple в 2020? Заходи, події, очікування


Скільки б цікавих пристроїв від Apple не вийшло в минулому році, від 2020 ми чекаємо ще більше. Повернення лінійки смартфонів iPhone SE, революційний iPhone – і не один, гарнітуру доповненої реальності, Apple Tag і це тільки початок. Сьогодні ми поговоримо тільки про найімовірніші релізи Apple, але їх може бути значно більше.

А щоб бути більш конкретними, всі новинки ми спробували прив'язати до певних заходів, які очікуються цього року. Але відразу попереджаємо – наші прогнози можуть виявитися невірними. Хоча вони і засновані на традиціях корпорації і прогнозах аналітиків, купертинівці все ж можуть змінити плани.


Березнева презентація Apple 2020

Вже в першому місяці весни ми очікуємо побачити нові моделі iPhone SE2 і iPad Pro 2020. Ми вважаємо, що саме ці гаджети з'являться першими. Що підтверджує і Мін-Чі Куо – один з найавторитетніших прогнозистів яблучних релізів.


864х452-1.jpg

Примітно, що рівно 4 роки тому, в 2016 на березневій презентації нам показали перші моделі цієї лінійки. Якось навіть символічно виходить.

Повторимося, плани компанії можуть змінитися. Так, інші джерела стверджують, що iPad Pro 2020 вийде ближче до осені і чекати його в першому ж кварталі року не варто. А замість нього нарешті покажуть Apple Air Tag – маячок для стеження за своїми речами. Але що заважає Apple презентувати відразу три пристрої?..


WWDC 2020

Традиційно, в червні ми очікуємо побачити оновлення операційних систем iOS, macOS, watchOS і tvOS. Уже відомо, що прошивка для смартфонів не отримає великої кількості нововведень, адже розробники в першу чергу попрацюють над стабільністю системи і усуненням всіх помилок з попередніх версій.


864х452-2.jpg

З заліза нічого конкретного не очікується. Можливо, купертинівці покажуть прототип гарнітури додаткової реальності, яка за прогнозом все того ж Мін-Чі Куо, вийде до кінця року.


Apple Special Event 2019

На головній події цього року нам попередньо покажуть мінімум чотири нових iPhone 12. Один з них отримає 5,4-дюймовий екран, два 6,1-дюймовий і один 6,7-дюймовий. Всі новинки будуть підтримувати 5G стандарт зв'язку і отримають OLED дисплеї. Дві моделі подорожче також обзаведуться новими камерами з 3D-датчиком для додатків доповненої реальності.

Але з тією ж часткою ймовірності може виявитися, що два з чотирьох iPhone 2020 року – будуть iPhone SE2, випущені в березні. А вереснева презентація буде цілком присвячена флагманам. Що ж, швидше за все це буде однією з головних тем для суперечок аж до вересня.


Жовтнева презентація Apple 2019

У минулому році осіння презентація так і не пройшла, проте вже цієї осені ми її дуже чекаємо. Очікується, що Apple покаже новий MacBook з клавіатурою типу «ножиці», як у MacBook Pro 2019.


864х452-3.jpg

А якщо ж у березні все-таки не відбудеться реліз iPad Pro, то ми побачимо його якраз на цьому заході.


Грудневі нагородження

Вже в першому місяці зими ми побачимо дві церемонії нагородження, які купертинівці запустили в 2019. Спочатку ми дізнаємося про кращі додатки 2020 року. А через якийсь час пройде музична премія Apple Music Awards, на якій назвуть кращих виконавців і авторів за цей рік.

2020 буде насиченим різними заходами від Купертіно. Найімовірніше в цьому році пройде найбільша кількість івентів в історії корпорації. Звичайно ж, якщо яблучники не випустять деякі з новинок без презентації відразу на офіційний сайт, як вони це любили робити в 2019.

Але найголовніше – 2020 рік буде наповнений новими емоціями. І Apple постарається подарувати нам якомога більше приводів для цього.


Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар