Переваги та недоліки Apple AirPods. Все, що потрібно знати про популярнi wireless-навушники

<br>
<p>
Перша модель бездротових навушників AirPods надійшла на прилавки магазинів ще три роки тому. Тим не менш, вони не тільки до сих пір не втрачають свою популярність, а й стали згодом найпопулярнішими бездротовими навушниками в світі.
</p>
<p>
Саме тому багато користувачів економлять кошти і купують хоча б стару гарнітуру, адже та практично ні в чому не поступається другого покоління.
</p>
<p>
Але <a href="https://tehnoezh.ua/naushniki-apple-airpods-2-with-wireless-charging-case.html">AirPods</a> все-таки мають не тільки переваги бездротових навушників, але і недоліки. За три роки використання користувачі знайшли абсолютно всі мінуси, і ми готові їх озвучити. Але спершу поговоримо про сильні сторони гаджетів.
</p>
<br>
<h2> Переваги Apple AirPods </h2>
<br>
<h3> Дизайн </h3>
<p>
Конкуренти жартували, що в Apple вирішили просто відрізати кабель від старих дротових навушників і подати це під виглядом нового дизайну. Але користувачам зайшов старий перевірений роками дизайн та найкраща на ринку форма, яка відмінно лягати в вухо.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/cc8/cc8aa273268955943edddafe8affbada.jpg" height="368" title="Переваги та недоліки Apple AirPods. Все, що потрібно знати про популярних wireless-навушниках - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
А скільки китайських компаній намагаються повторити оригінальний вид? Це говорить про те, що зовні вони нереально круті.
</p>
<br>
<h3> Футляр - PowerBank </h3>
<p>
Геніальним рішенням було створити кейс-зарядку для аксесуара. Це дозволяє заряджати вкладиші в будь-який зручний момент і контролювати час роботи. Разом з кейсом автономності має вистачити на <i>24 години</i> прослуховування. А це більше, ніж ми можемо витримати.
</p>
<p>
Як заявляють самі власники, одного повного заряду акумулятора цілком вистачає на кілька днів активного використання.
</p>
<br>
<h3> функціональність </h3>
<p>
У бездротової гарнітурі вперше була реалізована технологія швидкої зарядки. Після 15 хвилин зарядки в футлярі, можна слухати музику до трьох годин. Навіть якщо ти в дальній поїздці, 15 хвилин цілком достатньо, щоб вуха встигли відпочити, а навушники набрати достатньо енергії.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/7e6/7e61e397f7ee25fe7cde6a6a9fea2139.jpg" height="368" title="Переваги та недоліки Apple AirPods. Все, що потрібно знати про популярних wireless-навушниках - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
При бажанні, можна використовувати всього один навушник. Вбудовані датчики визначать який саме використовується і включать тільки його. Завдяки цьому, гарнітуру можна використовувати для дзвінків за кермом.
</p>
<br>
<h2> Недоліки Apple AirPods </h2>
<p>
Кожен користувач знає, що пристрої з батареєю через деякий час починають працювати помітно менше часу. Це пов'язано з тим, що акумулятори поступово втрачають свою ємність.
</p>
<p>
І головна проблема AirPods в тому, що замінити акумулятор в них неможливо. Аксесуар володіє цілісною конструкцією, тому для заміни доведеться розпиляти корпус. Природно, зібрати назад його буде неможливо.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3683.jpg" src="/upload/medialibrary/055/0557bc35d5c11243fdfbb4b71769da1a.jpg" height="368" title="Переваги та недоліки Apple AirPods. Все, що потрібно знати про популярних wireless-навушниках - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Єдиним вирішенням цієї проблеми є повна заміна пристрою. Один навушник або чохол буде коштувати від <i>80 доларів.</i> Всі три частини міняти невигідно. Залишається тільки купити нові, зазвичай цей період настає через 3-4 роки активного використання.
</p>
<p>
Об'єктивно розмірковуючи, це цілком адекватний термін служби сучасних пристроїв. Смартфони втрачають неактуальність вже через один або два роки. А навушники від інших розробників працюють і того менше.
</p>
<p>
Але це привід задуматися над оновленням своєї гарнітури першого покоління. Якщо ти вже готовий це зробити - ми підготували для тебе приємний сюрприз. Сьогодні ти отримаєш знижку на AirPods 2 в розмірі 200 гривень за промо-коду <b>"AP200".</b> <i>Акційна пропозиція діє до 30 вересня 2019.</i>
</p>
<p>
<b>PS</b> Бонус не завадить і тим, у кого ще не було подібного аксесуара;)
</p>
<br> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар