Google I/O 2020 не буде. Ще один захiд скасовано через коронавірус


Новий 2020 рік у світі технологій почався не з самої радісної новини. Через загрозу поширення вірусу COVID-19 (він же Коронавірус), організатори найбільшої щорічної конференції мобільних технологій MWС 2020 скасували свій захід.

Прийшла весна, а нове захворювання досі поширюється світом. Днями, стало відомо, що ще й компанія Google вирішила перестрахуватися і скасувати свою щорічну презентацію Google I/O 2020. Але незважаючи на це, ми все ж побачимо, що збирався показати нам "пошуковик".


Альтернативна презентація Google I/O 2020

Конференція від Google повинна була пройти тільки через два місяці, з 12 по 14 травня. Але організатори вже зараз прийняли рішення про те, що скасують її. Як ми вже згадували раніше, причиною цього стали побоювання збирати багато людей на одній території під час бурхливого вірусу.ezh|864х452-1.png

На нашу думку, в компанії здійснили розумно. Представники Google за два місяці попередили про це всіх, хто збирався відвідати конференцію. Крім того, до 13 березня вони обіцяють повернути всі гроші, витрачені гостями на квитки. А всі, хто пройшов реєстрацію в цьому році, в 2021 зможуть цього не робити.

Не дивлячись на це, Google I/O 2020 все ж таки відбудеться, але трохи в іншому вигляді. Замість звичних двох днів презентацій, планують провести ряд онлайн-трансляцій через YouTube. Можливо, деякі важливі виступи перенесуть на більш пізню дату або зовсім скасують.

Над цим зараз ще роздумують в компанії. До чого б вони не прийшли, радує, що ми все ж побачимо найважливіші гаджети та сервіси Google через YouTube та на офіційному сайті.


Що показують на цьому заході

Щороку презентація пошукача присвячується нововведень, які протягом року додадуть в операційну систему Android. А також оновленням фірмових сервісів, новим програмам, оновленню ключів захисту та іншим змінам.ezh|864х452-2.png

Напевно, показати все це в онлайн-режимі не складе труднощів. Тим більше, що компанія і без того щорічно проводила відкриту трансляцію в мережі.


Які конференції ще можуть скасувати

Очікується, що найближчим великим технологічним швентом повинна стати презентація нового Huawei P40 Pro. Ця компанія завжди запрошує багато журналістів, експертів та глядачів.

Але є сумніви, що традицію вдасться продовжити і в цьому році. Хоча, в корпорації вже напевно готові до такого форс-мажору. Вони відмінно вийшли із ситуації з відміною MWС 2020. Тоді виробник показав у ті ж дні конференції всі свої новинки техніки через онлайн трансляцію.ezh|864х452-3.png

Що стосується березневої презентації Apple, то точних відомостей поки немає, ні про дату івенту, ні про те, в якому форматі він пройде. Є навіть думка, що Купертіно може скасувати презентацію зовсім. Але швидше за все, Apple знайде вихід з ситуації, що склалася.

До того ж на початку червня має відбутися яблучна конференція для розробників Apple WWDC 2020. Зазвичай на ній показують нові операційні системи для iPhone, iPad, Mac та всіх інших продуктів Apple, а також нові програмні фішки.

Сподіваємося, що хоча б до літа ситуація з Коронавірусом вляжеться, і презентація все-таки відбудеться в звичному для нас вигляді. Ми з нетерпінням чекаємо новинки, адже у Apple вони завжди цікаві.

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар