Google Maps на Apple Watch повертаються!

У 2017 корпорація Google оголосила про те, що фірмові карти Google Maps більше не будуть доступні на годиннику Apple Watch.

Тоді в Google пообіцяли доопрацювати і повернути карти на розумний годинник Apple, коли додаток буде готовий. Але схоже, на це було потрібно більше зусиль, ніж очікувалося (*сарказм).

Цілих три роки шанувальники яблучної продукції не могли використовувати для навігації на Apple Watch найпопулярніші карти в світі. І ось нарешті це сталося.

Google повернула Google Maps на Apple Watch

Так радіймо ж ми всі!ezh|864х452 2.png

А якщо серйозно, то це дійсно хороша новина. Використовувати для підказок пристрій, прикріплений до зап'ястя, дійсно зручно.

Будь ти водієм, увагу якого прикута до управління машиною, або пішим туристом, із запущеною камерою на iPhone – кинути погляд на годинник, щоб зорієнтуватися, набагато простіше, ніж шукати потрібну програму в смартфоні.

При цьому, побудувати маршрут прямо на годиннику не можна. Apple Watch вміє тільки повторювати запущені з iPhone маршрути і визначати передбачуваний час прибуття.

З одного боку, це не так зручно – з іншого, у тебе є доступ до збережених на картах iOS місць. Але як би там не було, погодься: коли додаток є на годиннику – це набагато краще, ніж коли його немає.


Без назви-2.png
Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар