Як зробити примусове перезавантаження твого iPhone?

<br>
<p>
Здавалося б, не найскладніше питання з яким ми не часто стикаємося. Але коли настає той самий момент, що вимагає примусового перезавантаження смартфона, не завжди вдається швидко згадати, на які кнопки натискати.
</p>
<p>
Але не біда, ми точно знаємо що таке Hard Reset і як його зробити на будь-який з моделей <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> .
</p>
<br>
<h2> Як зробити Hard Reset на iPhone </h2>
<p>
Насправді, все дуже просто. На даний момент є три комбінації для яблучних смартфоном, завдяки яким можна перезавантажити пристрій, навіть якщо воно зависло.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/cf7/cf7f820fb8bbc6dce6b25e55b21f4131.jpg" height="368" title="Як зробити примусову перезавантаження твого iPhone? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Починаючи з iPhone 5s і до iPhone 6s <i>(iPhone 5s / SE / 6/6 Plus / 6s / 6s Plus)</i> для активації Hard Reset необхідно одночасно затиснути кнопки <b>Home</b> і <b>Power</b> на 10 секунд. Але на <i>iPhone 7 і 7 Plus,</i> де клавіша "Додому" більше не фізична, <a href="https://tehnoezh.ua/apple/">Apple</a> довелося придумати інший спосіб активації функції.
</p>
<p>
На цих пристроях потрібно на 10 секунд затиснути <b>Power</b> і кнопку <b>зменшення гучності.</b> А ось на нових смартфонах все трохи складніше. Для примусового перезавантаження <i>iPhone 8/8 Plus, X, XS та XS Max,</i> натисни кнопку <b>гучності вниз,</b> потім кнопку <b>гучності вгору</b> і тільки потім затисніть кнопку <b>Power</b> на 10 секунд.
</p>
<p>
Швидше за все, на нових iPhone зразка 2019 року збережеться той-же метод перезавантаження. При цьому ми сподіваємося ця інформація тобі якщо і стане в нагоді, то не часто. Але все ж краще бути обізнаним про такі речі. Про всяк випадок.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар