IFA 2019 Berlin - виставка для "божевільних" винахідників

<br>
<p>
У потоці новин про осінню виставку від Apple ми упустили ще одна важлива подія в світі технологій цього року. Йдеться про виставку IFA 2019 Berlin, також відома під назвою «Берлінське радіошоу». Що це таке і що на ній представляють, зараз розповімо.
</p>
<br>
<h3> Internationale Funkausstellung Berlin </h3>
<p>
Саме так можна розшифрувати абівіатуру в назві. Дослівно це перекладається, як інтернаціональна радіовиставка в Берліні. Судячи з назви, вже можна зрозуміти, що вона щорічно проходить в столиці Німеччини.
</p>
<p>
На шоу представляють побутову електроніку з 1924 року. Виробники отримують унікальну можливість презентувати готові новинки або новітні розробки на широку публіку. Цього року IFA проходить з 8 по 12 вересня.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/d8d/d8d51418eb15031fe7242378ef0d73f6.jpg" height="368" title="IFA 2019 Berlin - виставка для "божевільних" винахідників - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Зазвичай, велика увага отримують цікаві прототипи, які знаходяться на стадії розробки. У минулому році такими стали шолом для швидкого сушіння волосся, електронний друг для домашнього вихованця і розумна колонка-роутер.
</p>
<p>
Як ти вже зрозумів, ніхто ніколи не може передбачити які чумні винаходи нам покажуть в цей раз. Дуже часто від таких пристроїв немає видимої користі, проте вони звертають на себе багато уваги. А зараз ми розповімо про те, що представили в цьому році.
</p>
<br>
<h2> Унікальні новинки IFA 2019 </h2>
<p>
У цьому році розробники знову порадували нас божевільними гаджетами. Одним з таких став Робот Bocco Emo, який реагує на емоції людини. Він радіє, коли чує команду «щасливий».
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/57b/57bf1aebd8cdf1f787d3cb09e137e549.jpg" height="368" title="IFA 2019 Berlin - виставка для "божевільних" винахідників - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Чи сумує, коли на обличчі у власника сумна гримаса. Можливо, в майбутньому він буде радувати літніх і самотніх людей, або зовсім стане швейцаром в готелі, а може навіть дворецьким.
</p>
<p>
Ще одним чумовими винаходом стало сенсорне дзеркало. У ньому є практично все, що може знадобитися жінці. Наприклад, датчик наближення особи, 5-кратне збільшення і освітлення, яке імітує денне світло. Крім цього, в нього вбудовані динаміки для прослуховування музики.
</p>
<p>
Самое круте, що цей аксесуар дійсно надійде в продаж вже до кінця цього року і буде коштувати близько 400 доларів. Цікаво чи з'явиться гаджет на нашому ринку.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3683.jpg" src="/upload/medialibrary/965/96593eca1acc05d16005c2f1808bda5d.jpg" height="368" title="IFA 2019 Berlin - виставка для "божевільних" винахідників - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Корпорацію з Купертіно теж зачепило цей захід. Деякі компанії представили досить цікаві пристрої, які будуть працювати в парі з <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> , <a href="https://tehnoezh.ua/ipad/">iPad</a> , Apple Watch та іншими пристроями Apple.
</p>
<p>
Приміром, гітари для навчання. Вони працюють в зв'язці зі спеціальним додатком на iPhone і iPad, яке має функції доповненої реальності. Ще однією цікавою розробкою нам здалася бездротова зарядна станція для смартфона і аксесуарів.
</p>
<p>
Крім того, що вона заряджає пристрій, станція автоматично виконує резервне копіювання даних. Дуже цікава задумка, яка має право на життя.
</p>
<br>
<p>
Ну що ж, про все не розкажеш. Як ти вже зрозумів, Берлін не самий серйозний місто сьогодні. У ньому живуть талановиті художники, суперечливі письменники, а на цьому тижні туди заселилися ще і "божевільні" винахідники. У хорошому сенсі цього слова, звичайно.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар