AirPods більше не потрібні? Ілон Маск буде транслювати музику прямо в мозок.

Сьогодні це все ще викликає подив і недовіру, але це вже реальність. Ілон Маск створив компанію, яка працює над підключенням людського мозку до комп'ютера.

Це буде виглядати звичайно не так епічно, як коннектор, що вставляється в потилицю Нео в Матриці, але пряме підключення електродів до головного мозку людини буде.

Майбутнє від Маска

Neuralink – це один з численних стартапів Залізної людини нашого часу. І це компанія, про яку відомо найменше. Практично все, про що ми сьогодні можемо говорити – це відповіді на питання, які задають читачі Ілону в Твіттері.

У планах медичного стартапа стоять глобальні і цікаві цілі, які спрямовані на глобальне поліпшення людини. Але це далекосяжні плани, про які сьогодні говорити поки рано. А ось проміжні цілі реалізуються вже зараз.ezh|864х452-1.png

Читач: «Чи можна використовувати Neuralink для перенавчання тієї частини мозку, яка відповідає за залежність або депресію? Було б здорово.»

Маск: «Звичайно. Це здорово і жахливо. Все, що ми коли-небудь відчували і думали, було електричними сигналами. Ранній всесвіт був просто супом, що складається з кварків і таонів. Як маленький шматочок Всесвіту почав думати про себе як про розумне?»

І це далеко не всі можливості, які реалізує Neuralink. Макс і його команда працюють над можливістю відновлення нейронних зв'язків у мозку людини. Це означає, що людям з хворобою Паркінсона Neuralink полегшить життя. А ще, в деяких випадках, Ілон поверне почуття людям, що страждають на глухоту і сліпоту.ezh|864х452-2.png

Але і це ще не все. Завдяки електродам, вмонтованим в мозок, ми зможемо передавати електронний сигнал будь-якої складності. А значить на питання «Якщо Neuralink буде реалізований, чи можемо ми слухати музику прямо з наших чіпів?», Маск точно може сміливо відповісти «Так». І він відповів.

Можливо це станеться не в цьому році, і навіть може бути не в наступному, але швидше за все AirPods від Apple нам скоро стануть не потрібні.Stepan.png

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар