Інструмент пошуку Spotlight на Mac і iPhone. Ти навіть не уявляєш, на що він здатен

<br>
<p>
З моменту створення компанії Apple, її метою було полегшення життя користувачів. Купертіновци ретельно продумують кожен свій продукт. І це стосується не тільки техніки, але і сервісів і додатків.
</p>
<p>
Навіть вбудовані базові програми в кожному пристрої грають дуже велику роль для комфортного використання. Сьогодні ми поговоримо про інструмент пошуку Spotlight на <a href="https://tehnoezh.ua/mac/">Mac</a> і <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> , і про приховані можливості функції.
</p>
<br>
<h2> Spotlight - що це таке і як цим користуватися </h2>
<p>
Це базовий сервіс від Купертино для пошуку програм, документів та інших файлів на комп'ютерах Apple. Но не тільки. З його допомогою можна також шукати свіжі новини, фільми, відео і інше.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/20d/20d0be8845dbc3d9221bde4c6b3476c9.jpg" height="368" title="Інструмент пошуку Spotlight на Mac і iPhone. Ти навіть не уявляєш, на що він здатний - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Щоб скористатися Spotlight у верхньому правому куті клацни на значок лупи або затисніть клавіші Command-Пропуск <i>(* налаштування гарячих клавіш можуть змінюватися)</i> і в рядку, що з'явився вбей запит пошуку. Наприклад «app store» або «повідомлення від Каті».
</p>
<p>
Натисни на enter і перед тобою відразу ж з'явиться список результатів, серед якого ти зможеш вибрати необхідний варіант. Для цього просто двічі клацни мишкою на потрібний елемент.
</p>
<br>
<h3> Приховані можливості Spotlight </h3>
<p>
Почнемо з такої корисної функції, як пошук по типу даних. У Spotlight користувач може вказати яка саме категорія йому потрібна: папка, музика або документ. Для цього необхідно в запиті забити «тип: зображення».
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/d9e/d9e751a53c5f1fd9b297380ec88b5c33.jpg" height="368" title="Інструмент пошуку Spotlight на Mac і iPhone. Ти навіть не уявляєш, на що він здатний - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Крім цього, додаток можна використовувати для пошуку прогнозу погоди, розкладу кіносеансів і закладів поблизу. Зробити це дуже просто. Залежно від того, що тобі потрібно, введи ключове слово «кіносеанси», «погода» або «де поїсти».
</p>
<p>
Також в Spotlight вбудований словник. Щоб його знайти, потрібно ввести запитувана слово і перейти в категорію під назвою «Визначення» в списку результатів. Терміново в цьому словнику не так багато, проте ця функція може стати в нагоді для перевірки наголоси або правопису.
</p>
<p>
Але і це ще не все. Сервіс, до всього іншого, може ще й конвертувати валюту і проводити арифметичні операції. Щоб щось порахувати, досить в рядку Spotlight ввести вираз, після чого ти сервіс відразу видасть результат.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3683.jpg" src="/upload/medialibrary/a6b/a6b724b3bfcf2f35a15745dc75865744.jpg" height="368" title="Інструмент пошуку Spotlight на Mac і iPhone. Ти навіть не уявляєш, на що він здатний - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Щоб дізнатися курс валют, введи команду в форматі «число, назва валюти», прикладом «250 доларів». Але для цієї функції необхідно обов'язково бути підключеним до інтернету.
</p>
<p>
І це теж далеко не всі можливості програми. Більше функцій ти зможеш дізнатися в самому додатку. А про самих затребуваних і цікавих тобі тепер відомо.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар