Порівняння iOS 13 vs iOS 12. Чому варто оновитися прямо зараз?

<br>
<p>
Нова iOS 13 вже доступна для установки по «хмарі» для всіх <a href="https://tehnoezh.ua/news/spisok_podderzhivaemykh_ustroystv_ios_13_macos_10_15_catalina_ipados_watchos_6_i_tvos_13/">підтримуваних iPhone</a> . Якщо твій смартфон підтримує оновлення, то ти вже напевно отримав повідомлення і може бути навіть встановив iOS 13.
</p>
<p>
Але багатьох поки терзають сумніви, і вони вичікують поки прошивка покаже свої слабкі сторони. Ми не знайшли якихось серйозних похибок. Проте, вирішили розібратися: чи дійсно прошивка кращою за попередню? Відповімо відразу - так і є. У цьому році вона опрацьована до дрібниць і навіть перша публічна версія працює спритно.
</p>
<br>
<h2> Продуктивність iOS 13 </h2>
<p>
Кожному користувачеві важливо, щоб його гаджет працював після установки нового оновлення так само спритно як раніше або ще швидше. І купертіновци обіцяли нам серйозний приріст швидкості в використанні. Чи вийшло у них?
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/6cf/6cfeef8f641b653bb3c35cf4ed6d88c1.jpg" height="368" title="Порівняння iOS 13 vs iOS 12. Чому варто оновитися прямо зараз? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Незалежний експерт з iAppleBytes вирішив сам перевірити це відразу на трьох моделях <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> - iPhone 6s, iPhone 7 і iPhone 8. Як він заявляє, пристрої дійсно стали помітно спритніше в інтерфейсі. І це незважаючи на безліч нових функцій, які з'явилися в «чортової дюжини».
</p>
<p>
При цьому, вбудовані сервіси відкриваються приблизно так само швидко. А ігри та програми сторонніх розробників значно додали в швидкості. Синтетичні тести не показали відмінностей у версіях, за винятком HTML5.
</p>
<p>
Але автор запевняє, що продуктивність значно підвищилася. Він задоволений результатами і навіть нахвалює операційну.
</p>
<br>
<h2> Час автономної роботи пристроїв на iOS 13 </h2>
<p>
Ще одним важливим показником є автономність гаджета. В Apple частенько грішили, або не допрацьовує нові прошивки раніше, через що старі пристрої швидко розряджалися. З iOS 13 такого не сталося.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/e30/e3060ee33453f0436c2da4a659a0d4fe.jpg" height="368" title="Порівняння iOS 13 vs iOS 12. Чому варто оновитися прямо зараз? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Той же блогер провів тест вже чотирьох смартфонів iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7 і iPhone 8 до і після оновлення. Перевіряли час роботи в синтетичному тесті Geekbench 4. Однозначної переможця так і не виявили, але в цілому все iPhone протрималися досить довго, принаймні не менше, ніж на попередніх прошивках.
</p>
<p>
Малюк SE пропрацював на «чортової дюжини» на три хвилини довше. «Шістка» і «вісімка» на стільки ж менше. А iPhone 7 додав цілих 8 хвилин активної роботи. При цьому, знос акумулятора у нього був найбільший, близько 90%.
</p>
<p>
Тому ми сміливо можемо порадити тобі перейти на iOS 13 вже зараз. Не варто переживати, що смартфон почне глючити або швидше розряджатися. Як показує практика, основні показники практично не змінилися.
</p>
<p>
Проте, смартфон отримав ряд нових шикарних функцій. Серед них:
</p>
<ul>
<li> темна тема </li>
<li> Новий сервіс «Локатор» </li>
<li> Memoji на всіх пристроях з iOS 13 </li>
<li> Вхід на сайти через Apple ID </li>
<li> Нові «Нагадування» </li>
<li> Перероблене додаток «Фото» </li>
</ul>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3683.jpg" src="/upload/medialibrary/a96/a96260b8b5dec5c9f273e1f74588b6bb.jpg" height="368" title="Порівняння iOS 13 vs iOS 12. Чому варто оновитися прямо зараз? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
А ще:
</p>
<ul>
<li> Поліпшення в програмі «Камера» </li>
<li> Підвищення рівня конфіденційність </li>
<li> Швидкі команди від Siri </li>
<li> Нова клавіатура </li>
<li> Підтримка геймпадов від консолей </li>
<li> Haptic Touch </li>
<li> Маленький інтерфейс регулювання гучності </li>
</ul>
<p>
</p>
<p>
І це теж далеко не все. Ми продовжуємо вивчати темну мобільну операційну систему. І продовжуємо приємно дивуватися новим функціям.
</p>
<p>
Тільки не забувай періодично робити резервні копії своїх пристроїв. Сьогодні особисті дані для нас дорожче будь-яких гаджетів.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар