iOS 13. Швидке налаштування WiFi і Bluetooth з пункту управління

<br>
<p>
До виходу фінальної версії операційної системи iOS 13 залишилося всього п'ять днів. Але ми вже готові тобі розповісти про нові незвичайних функціях, які будуть доступні в ній.
</p>
<p>
І в першу чергу, в цьому Гайд навчимося швидко підключатися до точки доступу Wi-Fi або Bluetooth-пристрою безпосередньо через «Пункт управління». Раніше це потрібно було зробити через «Налаштування», але тепер <a href="https://tehnoezh.ua/apple/">Apple</a> вирішила полегшити нам доступ до цієї опції.
</p>
<br>
<h2> Як швидко підключитися до Wi-Fi з iOS 13 </h2>
<p>
Для початку відкрий «Пункт управління» свайпом знизу або праворуч зверху, якщо у тебе iPhone з Face ID. Утримуй палець на блоці з мережевими підключеннями - на ньому знаходиться іконка бездротового інтернету, авіарежіма, Bluetooth та інше.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/1b9/1b9b8ff653ac96eeaf1314c1dbaf6ee2.jpg" height="368" title="iOS 13. Швидка настройка WiFi і Bluetooth з пункту управління - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Потім тапні по значку Wi-Fi, в активованому режимі он загоряється синім кольором. Після цього спини дотик на ньому. З'являться додаткові функції в новому вікні. У ньому знову затисніть іконку Wi-Fi і тобі відкриються всі точки доступу. Серед них вибери необхідну.
</p>
<br>
<h2> Як швидко підключитися до Bluetooth-пристрою з iOS 13 </h2>
<p>
Для початку переконайся, що включив цю опцію передачі даних на <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> і другом гаджет. Потім відкрий всі той же «Пункт управління» і включи Bluetooth.
</p>
<p>
Затамуй дотик на вікні з потрібною функцією. Після цього стримуй палець на іконці, доки не отримаєте збережені пристроїв. Серед них ти зможеш вибрати потрібну і підключитися.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/e6f/e6f4e400a156ef5ac76798195b578ee2.jpg" height="368" title="iOS 13. Швидка настройка WiFi і Bluetooth з пункту управління - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Як бачиш, управляти цими опціями на iOS 13 стало набагато зручніше. Але це далеко не останні зміни. Ми будемо і далі розповідати тобі про корисні нововведення для нової прошивки, щоб тобі стало ще простіше управляти своїм гаджетом.
</p>
<br> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар