iPhone вимикається на холоді. Що з цим можна зробити?


Напевно кожного користувача мучить питання: чому iPhone та інші смартфони швидко розряджаються в мороз. Виходиш в магазин з 99%, а по дорозі додому у тебе вже 10%, і це при невеликому мінусі. Ну як так-то !? Хіба вони не можуть купити в своїй сонячній Каліфорнії холодильник і протестувати смартфон?

Але насправді, проблема не в розробниках. Вся справа в особливостях літій-іонних акумуляторів, які використовуються практично у всіх сучасних пристроях. Їх величезним мінусом є втрата ємності в холод. При температурі від +5 до 0 °C іони починають стрімко втрачати свої властивості. Як вирішити проблему, зараз розповімо.


Одягаємо смартфон

Найдієвішим способом зберегти дорогоцінні відсотки заряду взимку є використання чохла. Він не повинен бути якимось спеціальним, підійде будь-який, що закриває гаджет з усіх боків.


Ezh864х452-01.jpg

І тут найкраще підійдуть великі силіконові, які особливо люблять дівчата. Хлопці їх використовують рідше, але любителям прогулятися в мороз доведеться підібрати собі варіант.

Особливо дієвим при таких умовах є чохол-акумулятор. Завдяки йому смартфон буде постійно споживати енергію і, згідно із законами опору, трохи грітися. Тут прямо все йде нам на руку.

Також підійде портативний акумулятор. Беремо його завжди з собою і проблем не виникне. Хіба що, пам'ятаємо, що і на нього низькі температури теж діють. Зате не доведеться докуповувати новий чохол.


Грiємо смартфон і підключаємо навушники

Пам'ятай, що iPhone теж любить тепло і турботу... Ну а якщо серйозно, то просто тримай його ближче до тіла або в будь-якому іншому теплому місці, прикладом в кишені куртки. Але не в джинсах, там холодно.


Ezh864х452-02.jpg

Крім того, ти завжди можеш використовувати гарнітуру. Таким чином не доведеться діставати смартфон з теплого місця і піддавати його охолодженню.


Поради водіям

Багато автомобілістів користуються навігатором на своєму смартфоні. Це, звичайно, дуже зручно, але в холодній машині ні до чого доброго не приводить. По-перше, не залишай його в салоні, якщо кудись надовго йдеш. Ну а по-друге, відразу ж підключи iPhone до зарядки. Так твій смартфон тебе точно не підведе.


Прогріваємо гаджет зсередини

Ну а тепер розповімо про сам дієвому способі, який ми самі іноді використовуємо по дорозi на роботу. За кілька хвилин до виходу, відкриваєш на пристрої вимогливу гру або програму, яка нагріває його і можна сміливо висуватися в дорогу.


Ezh864х452-03.jpg

Таким чином, ще хвилин 20-30 ми взагалі не переживаємо про те, що він замерзне. Через деякий час можна повторити дію в громадському транспорті, поки нічого робити. Та ще й відволіктися на кілька хвилин.


Що робити, якщо смартфон відключився

Іноді вже пізно робити будь-які дії. Девайс вже відмовився працювати і навіть не включається. В такому випадку, просто поверни його в звичні умови. Але ні в якому разі не клади на батарею, адже різкий перепад температур створить всередині корпусу конденсат.

А він може сильно нашкодити смартфону і легко привести до поломки. Якщо не вийде активувати навіть після відігрівання пристрою – підключи зарядку і все запрацює.

Дотримуватися цих простих правил не важко. І це точно варто того, щоб не залишитися на холодній вечірній вулиці без зв'язку. Про свiй гаджет потрібно піклуватися і створювати йому найкращі умови роботи. Він же як дитина, чесне слово:)

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар