Як там справи з електромобілем Apple?

<br>
<p>
Дуже довгий час аналітики вважали, що компанія <a href="https://tehnoezh.ua/apple/">Apple</a> планує відмовитися від створення власного електромобіля. Але в минулому році відомий інсайдер запевнив, що купертіновци не збираються припиняти розробку і ми побачимо яблучний автомобіль приблизно в 2023-2025 роках.
</p>
<p>
З тих пір розмови про проект притихли, і ми навіть трохи забули про машину від Купертіно. Але днями корпорація найняла на роботу відомого фахівця, чим порушила тишу.
</p>
<br>
<h2> Новий співробітник проекту Apple Car </h2>
<p>
Нещодавно в Купертіно з'явився новий співробітник Стів МакМанус. Він відомий тим, що займав крісло віце-президента в компанії Tesla і відповідав за розробку і виробництво кузовів і салонів авто.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/196/196a0b6e569261692bc940ac1ad5eaf1.jpg" height="368" title="Як йдуть справи з електромобілем Apple? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
У компанії Ілона Маска Стів пропрацював близько 4 років, починаючи з 2015 року Раніше він також працював на високих посадах в таких іменитих автоконцернах, як Aston Martin, Bentley і Jaguar. Передбачається, що на даний момент він став старшим директором.
</p>
<p>
Проте, поки невідомо чим саме буде займатися Стів. Авторитетний джерело Bloomberg заявляє, що швидше за все він буде працювати над новим електромобілем. Тим не менш, компанія може задіяти нового співробітника і в інших своїх проектах.
</p>
<p>
На жаль, ніякої більш докладної інформації про автомобіль Apple поки немає. Ходять чутки, що це буде автопілотіруемий автомобіль на електротязі. Але поки про нього нічого не відомо, а в мережі немає навіть приблизної концепції. І нам залишається тільки чекати офіційного релізу нового проекту купертіновской компанії.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар