Як позбутися від спаму в додатку Viber

<br>
<p>
Багатьом користувачам хоча б зрідка приходять рекламні повідомлення в різні месенджери. А якщо у тебе є бонусні карти магазинів, то тобі такі акційні пропозиції приходять ще частіше.
</p>
<p>
Найчастіше це відбувається через те, що ми при покупці залишаємо свій номер. А якщо ти цього не робив, то твій номер міг опинитися в спам-базі. Сьогодні ми розповімо, як позбутися нав'язливої реклами на твоєму <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> в одному з найбільш рекламосодержащіх месенджерах - Viber. Адже найчастіше спеціальні пропозиції розсилають саме в цій соцмережі.
</p>
<br>
<h2> Viber без реклами </h2>
<p>
Це реально.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/351/3518989f11fffa45da9d7433d5e63f3d.jpg" height="368" title="Як позбутися від спаму в додатку Viber - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Щоб раз і назавжди забути про докучливих повідомленнях, відкрий додаток Viber і перейди в розділ <b>«Ще».</b> Далі знайди вкладку <b>«Налаштування» - «Виклики та повідомлення».</b> А потім вимкни параметр під назвою <b>«Отримувати сервісні повідомлення».</b> От і все. Нічого складного.
</p>
<p>
На жаль, в месенджері цей параметр активовано за замовчуванням, але тепер ти знаєш, як його відключити. Після деактивації сервісних повідомлень тобі перестануть приходити повідомлення з магазинів, банків, мовних шкіл та інших організацій.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар