Як налаштувати автоперемикання AirPods між пристроями в iOS 14

Зізнаюся чесно, я давно так не радів оновленню операційної системи iOS, як з релізом iOS 14. Цього разу розробники постаралися на славу! І навіть з першою версією iOS 14.0 практично ні у кого з користувачів iPhone не виникло серйозних проблем, що трапляється не так часто при масштабному релізі.

Новий більш свіжий дизайн, віджети на робочий стіл та звичайно ж екран вхідного дзвінка, який тепер не перекриває собою все і вся, а з'являється у вигляді спливаючого банера – це ТОП! Але таких нововведень багато і всі їх не охопити в одному матеріалі. Тому сьогодні ми поговоримо про один з них.

Автопідключення AirPods до твоїх пристроїв

Тепер власники iPhone з iOS 14 і AirPods 2 покоління, AirPods Pro та деяких моделей Beats, отримай можливість не тільки швидко перемикатися між своїми Apple пристроями із загальним Apple ID. Їх навушники тепер можуть робити це автоматично, без втручання користувача.ezh|864х452.png

Якщо раніше, щоб, скажімо переключитися на iPhone і зробити дзвінок, коли ти дивишся фільм в навушниках на iPad, тобі потрібно було зайти в налаштування Bluetooth на смартфоні та тапнути на свої AirPods, то тепер нічого цього робити не потрібно.

Просто постав на паузу кіно, візьми в руки iPhone та дзвони – твої AirPods знають, що ти хочеш і переключаться автоматично. Це магія Apple.

Як включити Автопідключення AirPods в iOS 14?

Тут все просто: підключи AirPods до iPhone, перейди в Параметри – Bluetooth – значок «i» навпроти твоїх AirPods і, на вкладці «З'єднати з цим iPhone», постав галочку на «Автоматично». Ось і все, магія активована!

Читай також: Це найкраща нова функція для AirPods в iOS 14!Без назви-2.png


Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар