Як правильно налаштувати iPhone на ніч щоб висипатися

У новій версії iOS для iPhone розробники додали багато корисних можливостей в Режим сну – в iOS 14 він переїхав з програми Годинник в програму Здоров'я. Це дуже корисна фішка, яка дає можливість відволіктися від смартфона на ніч і повноцінно відпочивати.

За це відповідає опція Розклад сну. З її допомогою можна відключити зайві повідомлення з додатків і налаштувати автоматичний запуск додатків, які ти використовуєш перед сном. Зараз розповім як це зробити.

Як налаштувати Режим сну, щоб висипатися

Якщо ти вперше перейдеш у Сон, то iPhone автоматично запропонує тобі налаштувати опцію під назвою Режим сну.ezh|864х452.jpg

Якщо ж, ти використовував цю фішку у попередніх версіях iOS, або випадково пропустиш налаштування Сну, потрібно виконати наступні маніпуляції:

  • – Запусти програму Годинник та відкрий Будильник.
  • – Вибери вкладку Сон | Підйом і натисни Змінити.
  • – У самому низу сторінки знайди розділ Змінити розклад сну.
  • – У вкладці Додаткові відомості вибери пункт Повний розклад.
  • Встанови час, коли зазвичай готуєшся до сну.

ТОП-3 популярних iPhone:

MWCM2
37 725 грн
33 235 грн
$1 160
MGMQ3/MGLU3
46 395 грн
42 975 грн
$1 500
MWLJ2
25 365 грн
22 345 грн
$780

Крім цього дуже раджу додати кілька швидких команд, які згодом в період відпочинку можна буде активувати прямо з екрану блокування. Наприклад, я перед сном читаю новини, листуюся і дивлюся погоду на завтра. Тому у мене автоматично вмикається улюблений месенджер, кілька новинних програм і сервіс Погода.

Шкода, що я тільки нещодавно відкрив для себе цю фішку. Досить довгий час вважав, що Режим сну нічим не відрізняється від Не турбувати. Але насправді він набагато корисніший. І він дійсно допомагає мені повноцінно висипатися.Без назви-2.png
Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар