Як почистити AirPods. Офіційний та альтернативний методи


Не секрет, що не завжди вдається зберегти свої гаджети в чистоті. iPhone або MacBook протерти від відбитків вологою серветкою не складно, таку процедуру роблять практично всі користувачі хоча б раз на тиждень. Набагато важче почистити якісь аксесуари.

Особливо AirPods Pro та AirPods. Забруднюються вони, як правило частіше, а ось як за ними правильно доглядати, мало хто знає. Але насправді це зовсім не складно і може в значній мірі продовжити життя твоєї гарнітурі. Нижче ми розповімо про двох найпопулярніші способи.


Офіційна інструкція від Apple для очищення AirPods

Так-так, така інструкція є. Фахівці з компанії пропонують для очищення використовувати м'яку суху тканину без ворсу. Змочувати її нічим не потрібно, хіба що в тому випадку, якщо на корпус девайса потрапили хімічні речовини, які можуть зашкодити пластику.ezh|864х452-1.png

Сітку динаміків необхідно чистити за допомогою ватної палички. Змочувати її також не рекомендується, як і використовувати гострі предмети. Вони можуть намочити або пошкодити контакти під сіточкою.

Що стосується кейса для зарядки, то його можна протерти тканиною без ворсу. Її навіть можна змочити в розчині ізопропілового спирту. Зарядні порти кейса при цьому зачіпати гострими предметами не можна, адже можуть пошкодитися контакти.

З силіконовими вкладишами все набагато простіше. Їх рекомендують промивати у воді без мила і будь-яких інших хімічних засобів. А після цього, вкладиші необхідно просушити, щоб волога не потрапила на сіточку.ezh|864х452-2.png

Це офіційна інструкція, яку розробили в Купертіно і яка є рекомендованою. Але є й інша.


Альтернативний метод за рекомендаціями користувачів

Є безліч порад з очищення гаджета на різноманітних форумах та в YouTube. Ми не впевнені, що цей спосіб не зашкодить аксесуару, тому не можемо рекомендувати робити саме так.

Якщо вирішиш скористатися цим способом, пам'ятай що, робиш це на свій страх і ризик. У разі поломки гарнітури, її можуть не прийняти в ремонт по гарантії.ezh|864х452-3.png

У найпопулярнішому призначеному для користувача методі очищення рекомендують використовувати ватяні диски, палички для вух, серветки, зубочистки, м'яку зубну щітку, перекис водню. При сильних забрудненнях також можуть стати в нагоді спирт і пилосос з найменшою насадкою.

Щоб почистити сітки динаміків, користувачі використовують 3% розчин перекису водню, занурюючи в нього навушники сіткою динаміків вниз. Опустити їх потрібно дуже акуратно, щоб розчин намочив тільки сітку і не потрапив всередину.

Далі, за допомогою зубочистки можна прибрати бруд і залишки вушної сірки на сіточці, а також почистити в важкодоступному місці між сіткою і стінкою навушника. Після чого, витрусити бруд і залишки перекису на серветку.ezh|864х452-4.png

За допомогою зубної щітки можна також очистити забруднення на основній сітці і бічних. Корпус навушників можна витерти змоченим в спирті ватним диском. А потім ще раз, але вже сухим.

А ось з мікрофоном потрібно бути дуже обережним. Його дуже легко вивести з ладу гострими предметами або хімічними засобами. Тому найкраще акуратно пройтися по ньому сухий ватною паличкою.

Пилососом можна прибрати залишки бруду і висушити бічні динаміки і основний. Їм же можна висмоктати пил з отвору для мікрофона. Попередньо рекомендують зробити для нього імпровізовану насадку з пустого корпусу для кулькової ручки і скотча.ezh|864х452-5.png

Зовнішню поверхню футляра необхідно протирати ватним диском, попередньо змоченим в спирті, а також зубною щіткою. Порт для зарядки можна почистити ватною паличкою, також змоченою в якомусь розчині, а потім ще однієї сухий.

Внутрішню частину під кришкою слід протирати тими ж дисками. У важкодоступних місцях бруд можна відчистити м'якою зубною щіткою або зубочисткою.

Це той метод, які користувачі AirPods розробили самі. Яким з цих способів користуватися, вирішувати тільки тобі. Ми не сумніваємося, що другий - швидше і краще впорається із забрудненнями, але він менш безпечний і може привести до поломки.

У будь-якому випадку, чистити свої аксесуари потрібно. І чим частіше ти це робиш, тим простіше впоратися з забрудненнями.

Читати наш блог у Telegram
Товари з огляду
Коментарі
Додати коментар