У чому різниця між MacBook M1 Chip та MacBook Intel

Починаючи з 2005 року компанія Apple використовувала практично у всіх своїх комп'ютерах Мас процесори розроблені компанією Intel. Але нещодавно в Купертіно вирішили зробити справжній прорив у технологічному світі і Apple представила нам MacBook Pro та MacBook Air на власному процесорі М1.

Вони унікальні у своєму роді, адже точно такі ж чіпсети стоять в твоєму iPhone та iPad. Тільки Apple M1 набагато потужніший. Здавалося б, новий процесор це єдина різниця між MacBook на чіпі M1 та лептопами на Intel. Але фахівці вже встигли розібрати пристрої. І як виявилося, всередині все не так просто.

Чим відрізняються MacBook Air та MacBook Pro на базі Apple M1?

Багато скептиків впевнені, що різниці між моделями яблучних лептопів практично ніякої немає. Але це не зовсім так. Прикладом, "повітряна" модель MacBook створена для роботи з текстами, таблицями та іншими не тяжкими для комп'ютера завданнями.ezh|864х452-2.jpg

Тому MacBook Air такий легкий і компактний. Він практично не шумить в модифікації з процесором Intel, а на базі нового М1 він взагалі беззвучний. Чого не скажеш про більш потужний MacBook Pro.

Цей ноутбук може виконати будь-яку важку задачу. На ньому редагують фотографії, монтують відео і навіть програмують. А тому всередині вони кардинально різні. І навіть процесори М1 в обох моделях мають свої відмінності. Купертіно робить різні чіпсети спеціально під кожен пристрій.

Які відмінності між MacBook Air на базі Intel та M1?

Лептоп на базі новенького М1 відрізняється від попереднього з чіпом Intel тим, що в його конструкції немає вентилятора. А значить працює він абсолютно беззвучно. MacBook Air з процесором M1 не потребує великої системі охолодження.ezh|864х452-3.jpg

Для того, щоб не перегріватися йому досить маленького алюмінієвого радіатора, який відмінно справляється зі своїм завданням.

Які відмінності між MacBook Pro на базі Intel nf M1?

Розібравши новенький MacBook Pro 2020 фахівці були сильно здивовані. Адже він практично нічим не відрізняється від свого попередника з процесором Intel. Єдиним розходженням між двома моделями лептопа є процесор. Система охолодження, вентилятор та інші комплектуючі у них однакові.

І в цьому я не бачу нічого поганого. Цього року Apple дала гідний бій Intel – найбільшому виробнику чіпсетів. Розробники з Купертіно показали, що вони можуть робити власні якісні та потужні процесори.

Кардинально міняти щось всередині нових MacBook не мало б ніякого сенсу. Хіба що прибрати вентилятор з "повітряної" моделі, що в Яблучна корпорація і так зробила.Egor-2.png
Читати наш блог у Telegram
Товари з огляду
Показати всі
Коментарі
Додати коментар