Все про MagSafe для iPhone – нову бездротову зарядку Apple

Сподіваюся, ти ще пам'ятаєш про AirPower? Той самий нашумівший бездротовий килимок для зарядки від Apple. Компанія представила його три роки тому, разом з iPhone X, але так і не випустила док станцію у продаж.

AirPower не відповідала високим стандартам корпорації. Не знаю як ти, а я дуже чекав її виходу тоді. Але на жаль, компанія з Купертіно так і не випустила гаджет після його офіційного представлення.

Цього року розробники спробували відродити проект бездротової зарядки. Але він не має ніякого відношення до AirPower.


MagSafe: що це і як працює

Нова MagSafe не зовсім бездротова станція, наскільки я це собі уявляв. За допомогою вбудованих в корпус смартфона і коннектора магнітів вона кріпиться до задньої кришки iPhone 12. Через це зарядка й отримала свою назву MagSafe. На честь старого магнітного кріплення зарядки для MacBook.ezh|864х452-1.png

Магнітне кріплення нового зарядного пристрою легко приєднується до потрібної частини задньої кришки і унеможливлює випадковий зсув. Таким чином користувач завжди буде впевнений у тому, що пристрій заряджається і коннектор не від'єднаний.

Але унікальність нового девайса полягає ще й в тому, що його потужність складає 15 Вт. Завдяки цьому акумулятор iPhone 12 буде заряджатися набагато швидше, ніж при використанні бездротових зарядок від інших виробників.

І навіть якщо сторонні пристрої будуть мати потужність понад 15 Вт, яблучний смартфон апаратно обмежить їх потужність до 7,5 Вт.


Які пристрої можуть заряджатися від MagSafe

Новий зарядний пристрій працює не лише з найновішою моделлю смартфона від Купертіно. Його можна підключити до всіх інших яблучним пристроїв без магнітного кріплення, які підтримують технологію бездротової зарядки. Однак повну потужність у 15 Вт зарядка підтримує лише з останнім поколінням iPhone.ezh|864х452-2.png

Список пристроїв сумісних з MagSafe:

  • iPhone 12 mini; 12; 12 Pro; 12 Pro Max
  • iPhone 11; 11 Pro; 11 Pro Max
  • iPhone XR; XS; XS Max
  • iPhone X
  • iPhone 8; 8 Plus
  • iPhone SE 2020

Крім цього, нова зарядка може живити навушники AirPods другого покоління з кейсом бездротової зарядки. Якщо у тебе AirPods Pro, то такий футляр йде у комплекті з гарнітурою. А ось власникам першого і другого покоління AirPods доведеться докупити Qi кейс, якщо у них немає його.ezh|864х452-3.png

MagSafe – це не лише бездротова зарядка, це інноваційна екосистема в яку входять зарядка, чохли та інші аксесуари Apple.

На мою думку, єдиний мінус девайса полягає лише в тому, що в комплекті з MagSafe та iPhone 2020 немає зарядного блоку. Його необхідно докуповувати окремо. Я раджу розглядати варіант з потужністю від 20 Вт, щоб розкрити можливості MagSafe по максимуму.

Він трохи дорожче, ніж звичайний 5-ватний, але зате зможе зарядити акумулятор свіженького яблучного смартфона набагато швидше. А якщо ж ти плануєш заряджати більш ранню модель iPhone – то вистачить і звичайного блоку.Без назви-2.png

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар