Netflix. Як підписатися і скільки коштує в Україні


Складно не погодитись з тим, що епоха телебачення поступово відходить у минуле. Сьогоднішній глядач «ящика» в своїй більшості – це старше покоління, яке не хоче або не може повністю перейти на більш сучасні способи споживання інформації, яким є інтернет.

Але перехід неминучий, про це сьогодні говорять всі фахівці, і навіть співробітники ТБ. Вже скоро суспільство повністю відмовиться від того, що пропонують телеканали і стане самостійно вибирати серіали, фільми і шоу. А допоможуть нам в цьому онлайн-кінотеатри, серед яких явно лідирує Netflix.


Netflix. Переваги стрімінгового відеосервісу

Вже сьогодні Netflix надає своїм користувачам доступ до бази з більш як 1 000 серіалів і фільмів. Але Netflix не просто майданчик для збору контенту. Сама компанія займає лідируючу роль в наповненні кінотеки. При цьому, серіали на сайт виходять переважно повними сезонами, а не по епізодам.864х452-1-2.png 

Виходить, ми не чекаємо одну серію в тиждень, що часто призводить до того, що ти забуваєш, що відбувається в минулому епізоді і втрачаєш інтерес. Коли дивишся сезонами, все відбувається інакше – ти повністю занурюєшся в сюжет і не можеш вийти з цього «серіального запою».

«Серіальний запій» – перегляд великої кількості епізодів серіалу поспіль, або перегляд відразу цілого сезону.

Сервіс знає чого саме ти хочеш і порекомендує те, що точно сподобається. За це відповідає система рекомендацій Cinematch, розроблена всередині компанії багато років тому. Це мабуть одна з небагатьох систем, яка не буде що-небудь рекламувати, а видасть підібраний по складним алгоритмам контент, в залежності від твоїх уподобань.864х452-1-5.png 

Найважливішим плюсом Netflix є також його сумісність. Додаток онлайн-кінотеатру є практично на кожному пристрої, включаючи iPhone, iPod, iPad, Apple TV, Android-пристрої, Windows Phone і практично всіх моделях SmartTV. А на ОС Windows, OS X та інших девайсах є браузер, в якому перегляд фільмів і серіалів є не менш зручним.

Так що тут говорити, якщо додаток підтримується навіть на консолях PlayStation 3 і 4, Xbox 360 і One. З будь-якої точки Землі, на будь-якому пристрої ти зможеш подивитися улюблений серіал в найкращій якості. І навіть в 4К, якщо це дозволяє гаджет.

Ну а найважливіша перевага над телебаченням в тому, що весь контент – це дійсно якісні та культові роботи. «Картковий будиночок», «Корона», «Дуже дивні справи», «Статеве виховання» – це тренди в світі серіалів, які подивилися мільйони. Спасибі, Netflix.864х452-1-3.png 

І головне – все легально. Все, що потрібно – це оплатити місячну підписку і тобі не доведеться шукати фільм в хорошій якості на піратських сайтах, переглядати рекламу букмекерів перед кожною серією і посеред неї і задовольнятися огидним озвученням. До того ж, сьогодні мати під рукою картотеку з сотень культових фільмів і серіалів зовсім не дорого.


Netflix. Скільки коштує і як підписатися

Вартість на підписку сервісу коливається в залежності від особливостей плану підписки. Ціни для України вимірюються в євро. За базовий план з розширенням SD і доступом всього для одного пристрою доведеться викласти € 7.99 за місяць.

За стандартний план з розширенням HD і доступом для двох пристроїв (можна використовувати для двох осіб) потрібно сплатити € 9.99.864х452-1-4.png 

Але є ще і преміум план – € 11.99. Він дає можливість підключити до чотирьох пристроїв, на яких можна відтворювати контент з роздільною здатністю Ultra HD одночасно (до 5 користувачів). У родині Техно Їжак ми використовуємо переважно цей тариф.

Ми рекомендуємо домовиться з друзями або з близькими і оплачувати разом саме четвертий варіант. Адже за місяць користування ви будете віддавати всього по € 2.4, або 65 гривень (за поточним курсом, на момент написання статті). Це вартість тарілки супу в середньому ресторані, що не так багато за місячну насолоду смачними серіальчиками.864х452-1-6.png

Щоб оформити підписку на комп'ютері або мобільному девайсі, необхідно:

  • Відкрити сайт (на комп'ютері) або фірмовий додаток (на планшеті, смартфоні), попередньо завантаживши його.
  • Натиснути кнопку «Підписатися на безкоштовний місяць». Це приємний сюрприз від розробників.
  • Натиснути «Подивитися тарифні плани», вибрати підходящий і натиснути «Продовжити».
  • З'явиться запит на створення облікового запису, який потрібно підтвердити.
  • Введи адресу електронної пошти, створи пароль і підтвердь.
  • Вибери спосіб оплати, а потім платіжні реквізити (банківську карту або PayPal).
  • В останньому пункті буде кнопка «Почати підписку», яка і активує твою підписку.


Чому ми вибираємо саме Netflix

Перш за все це особиста зручність. Ми не прив'язані до програм телеканалів. Крім того, контент Netflix унікальний і його просто немає на ТБ. Сервіс створює тільки розважальний контент, новин на ньому немає. Але це невелика проблема, адже про події найкраще дізнаватися на Facebook.864х452-1-1.png

Біографічних, документальних і програм про природу в бібліотеці повно. Ми особливо любимо перші два жанри. Тому і тут нічого не випустиш.

І трохи фактів в кінці. Майже половина сім'ї Техно Їжак, хто підписаний на сервіс, і зовсім не має вже кілька років доступу до телеканалів. Це усвідомлений вибір. А онлайн-кінотеатр, на головній сторінці Apple TV, став для нас мабуть єдиною причиною чому ми досі не викинули телевізор.

Залишилися питання? Поділися своїми думками в нашому чаті Telegram.