Нові жести на iPhone в iOS 13. Це дуже зручно

<br>
<p>
Уже місяць ми користуємося новою версією операційної системи iOS 13. Якщо твій <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> підтримує оновлення, то швидше за все ти теж встиг її встановити.
</p>
<p>
А чи знаєш ти про всіх її функціях і можливостях? У наших гайдах ми розкриваємо про нові можливості вашого пристрою і цей буде один з них.
</p>
<br>
<h2> iOS 13 щипати і свайпай трьома пальцями </h2>
<p>
Чи чув ти про нові жестах трьома пальцями для твого iPhone? Корпорація <a href="https://tehnoezh.ua/apple/">Apple</a> змовчала про те, що вони доступні для смартфонів і презентувала їх на планшетах iPad.
</p>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/bdf/bdf870f49693fb829d412902e72103ce.jpg" height="452" title="Нові жести на iPhone в iOS 13. Це дуже зручно - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Але і до наших телефонах нововведення теж дійшло. Використовувати їх так само зручно, вони значно економлять час і нерви в роботі з текстом на маленькому екрані.
</p>
<p>
Перший з жестів дозволяє <b>копіювати текст.</b> Для цього потрібно <i>звести три пальці один до одного на виділеному тексті,</i> ніби щипати кого-то. Після цього написане автоматично потрапить в буфер обміну.
</p>
<p>
Інший жест допоможе <b>вставити скопійований текст або зображення.</b> Для цього потрібно <i>розтягнути ті самі три пальці</i> в будь-якому додатку.
</p>
<br>
<img width="864" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/c0b/c0b254dbddc668ef77ebf9876210dc71.jpg" height="452" title="Нові жести на iPhone в iOS 13. Це дуже зручно - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Якщо швидко <i>вщипнути двічі по тексту пальцями,</i> то можна <b>вирізати введений текст.</b> Примітно, що для цього не потрібно виділяти його.
</p>
<p>
Ну і куди простіше стало <b>скасувати або повторити останню дію.</b> Хоча ці два жесту легко переплутати, особливо якщо плутаєш право і ліво. Так для швидкої відміни необхідно <i>свайпнуть "трійкою" вліво.</i> Ну а, щоб повторити - <i>проведи трьома пальцями одночасно вправо.</i>
</p>
<p>
Нові жести нас дуже потішили. Спочатку ми поставилися до них з песимізмом, адже на смартфоні мало хто примудряється працювати з великого розміру текстами. Проте вже незабаром щосили використовували їх в месенджерах.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар