Все що відомо про новинки щорічної вересневої презентації Apple

<br>
<p>
Практично кожному користувачеві і експерту не терпиться скоріше дізнатися, що покаже компанія <a href="https://tehnoezh.ua/apple/">Apple</a> на своїй презентації у вересні. Захід відбудеться вже через кілька тижнів, а це значить, що чуток навколо осіннього події в Купертіно все більше і більше.
</p>
<p>
Ми зібрали для тебе найкраще з того, що відомо сьогодні і хочемо поділитися з тобою найцікавішою інформацією в мережі, яка стосується майбутньої презентації, нових продуктів і їх можливостей.
</p>
<br>
<h2> Якими будуть нові iPhone 2019? </h2>
<p>
Про яблучні смартфони, як зазвичай говорять найбільше. Є достовірні відомості, що головним їх відмінністю буде три основних камери на задній панелі, замість двох сьогодні. Завдяки цьому фокусування стане працювати ще точніше. А якість знімків здивує навіть бувалих користувачів.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/f6e/f6e569d4cfcdcb43442e7575a78d86ef.jpg" height="368" title="Все що відомо про новинки щорічної вересневої презентації Apple 2019 - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Також зміниться якість відео. Стандартний додаток «Камера» в iPhone доповниться новою функцією, яка дозволить застосовувати ефекти, ретушувати, обрізати і склеювати відео прямо під час зйомки.
</p>
<p>
Приймач <a href="https://tehnoezh.ua/iphone-xr/">iPhone XR</a> отримає другу камеру і це теж велике зміна в лінійці "хіпстерскіх" смартфонів, завдяки якому портрети на новому XR виходитимуть помітно краще.
</p>
<p>
Очікується, що купертіновци збільшать ємність акумулятора. А разом з ним, додадуть опцію зарядки AirPods і Apple Watch прямо від задньої кришки смартфона.
</p>
<p>
Фронтальну камеру теж значно прокачають. Компанія поміняє сенсори, які відповідають за сканер особи Face ID. За рахунок цього сканер працюватиме ще краще і швидше.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3682.jpg" src="/upload/medialibrary/263/263338afeacc0f1961a05fb6ac27b449.jpg" height="368" title="Все що відомо про новинки щорічної вересневої презентації Apple 2019 - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Найімовірніше, гаджети отримають процесори A13 з новим компонентом під назвою AMX. Він допоможе розвантажити основний чіпсет і буде виконувати деякі його завдання. До речі, фахівці не забудуть і про водостійкості своїх пристроїв. Кожна нова модель тепер зможе перебувати під водою до 30 секунд без будь-якого негативного впливу.
</p>
<p>
Але є і погана для багатьох новина. Екрани більше не будуть підтримувати 3D Touch. Цю функцію замінить не менше зручний Haptic Touch, який вже працює на iPhone XR з iOS 13. Він дозволить здешевити заміну екрану і знизити ціну новинки.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3683.jpg" src="/upload/medialibrary/43c/43cd5f874465b3333c28d15f0d1fb226.jpg" height="368" title="Все що відомо про новинки щорічної вересневої презентації Apple 2019 - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Очікувано, в цьому році Купертіно не покажеться жодного смартфона з підтримкою 5G. Наступного рішення сподіватися і не варто. Поки світові оператори не перейдуть на новий стандарт зв'язку, виробникам буде не вигідно випускати гаджети з його підтримкою.
</p>
<br>
<h2> Як зміняться планшети від Купертіно? </h2>
<p>
Про нові iPad говорять набагато менше. Проте, нам відомо про вихід принаймні двох <a href="https://tehnoezh.ua/ipad-pro/">iPad Pro</a> з дисплеями в 11 і 12,9 дюймів. Вони отримають поліпшені процесори і камери.
</p>
<p>
Третя, більш доступна версія вперше отримає екран 10,2 дюйма, що позначить кінець епохи 9,7-дюймових яблучних планшетів. Принаймні про це свідчать витоку з виробництва планшетів.
</p>
<br>
<h2> Культові аксесуари і розумна колонка в вересні 2019 </h2>
<p>
Очікується незначне оновлення Apple Watch. Головною зміною в смарт годиннику стануть нові матеріали корпусу моделей. Ними стануть кераміка і титан. Ходили чутки про підвищення продуктивності, але їх поки не може підтвердити жоден аналітик.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3684.jpg" src="/upload/medialibrary/c50/c5097a72223ef9b5d977bc487e7f8f86.jpg" height="368" title="Все що відомо про новинки щорічної вересневої презентації Apple 2019 - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
У AirPods додадуть довгоочікувані водонепроникність і шумозаглушення. А оновлена смарт колонка HomePod, найімовірніше, отримає менше динаміків і більш помірну ціну.
</p>
<p>
Але це не всі новини про гаджети, які нас чекають вже цієї осені. Можливо, деякі з них не підтвердяться. Та й фахівці з Купертіно, напевно, зберегли інтригу і приховали інформацію від інсайдерів про якийсь особливий продукт, як корпорація робить практично щороку.
</p>
<p>
Але те, що ми знаємо напевно - буде цікаво! Що ж, чекаємо презентацію 10 вересня, після якої нам точно буде що обговорити.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар