Проблеми з AirPods. Найпоширеніші випадки і їх рішення. Як знову полюбити магію Apple

Ще не зустрічав власника AirPods, який би не любив свої бездротові навушники. Особисто у мене раніше було кілька моделей від китайських виробників, які працювали не завжди стабільно. З ними частенько доводилось помучитися: перепідключатися, скидати до заводських налаштувань. Скажу чесно, мороки було багато.

У плані стабільної роботи вони і близько не зрівняються з моїми AirPods Pro. Але навіть у Pro гарнітури від Apple іноді трапляються збої. Після дешевих китайських аналогів я був до них готовий і навчився швидко вирішувати всі проблеми. Часто ділюся цими секретами зі знайомими, а зараз розповім тобі.

AirPods не підключаються: як вирішити

Це одна з найпоширеніших проблем. Найчастіше виникає через те, що власник після відключення гарнітури від iPhone забуває покласти навушники у кейс. В результаті відбувається рассинхронизация.


ezh|864х452-1.jpg

Щоб вирішити збій, потрібно:

 • Зайти в Параметри – Bluetooth. У рядку з назвою твоїх AirPods натиснути на символ «i». А потім вибрати «Забути цей пристрій»

 • Заблокуй iPhone

 • Відкрий кришку кейса і затисни кнопку (вона там одна) поки індикатор не засвітиться білим. Потім відпусти кнопку і закрий футляр

 • Підключи гарнітуру до зарядки на 10-15 хвилин. Весь цей час не відкривай кейс, і не діставай навушники

 • Через 10 хвилин можна дістати вкладиші та заново підключити до iPhone

Особисто користувався цим способом і він завжди мені допомагав. По суті, це те ж скидання до заводських налаштувань. Ніякої шкоди гаджету це не принесе, скоріше навіть навпаки – буде корисним. Адже для стабільної роботи смартфон також потрібно перезавантажувати хоча б раз на місяць.

AirPods тріщать: як виправити

З цим збоєм не все так однозначно. Зовсім нещодавно в Купертіно визнали тріск в AirPods Pro гарантійним випадком. А значить цю проблему можна вирішити безкоштовно в офіційному сервісному центрі. Але мені це вдалося зробити не встаючи з дивану.ezh|864х452-2.jpg

Як виправити:

 • Відключи все Bluetooth-пристрої навколо себе

 • Перезавантажити AirPods

 • Відключи гарнітуру від iPhone, а через 30 секунд підключи знову

Постарайся тримати смартфон ближче до навушників, коли підключаєшся і щось слухаєш. Найчастіше тріск – це банальні перешкоди, які пробиваються в сигнал. Навколо нас сьогодні дуже багато пристроїв використовують передачу даних по Bluetooth, тому музика не завжди успішно пробивається крізь ці перепони.

Як оновити операційну систему AirPods

У нових версіях OS розробники намагаються фіксувати всі баги. Тому я завжди оновлюю свої гаджети до останньої версії операційної системи. І навіть навушники. На жаль, запустити оновлення вручну неможливо. А в автоматичному режимі пристроям не завжди вдається встановити апгрейд. Але ми можемо їм у цьому допомогти.ezh|864х452-3.jpg

Як оновити ПЗ на AirPods:

 • Засунь навушники в кейс

 • Закрий і відкрий чохол для зарядки

 • Включи на своєму iPhone доступ до Wi-Fi. І поклади його ближче до гарнітури

Через кілька хвилин все повинно оновитися. А як це перевірити – зараз розповім.

Як дізнатися версію прошивки AirPods

Підключи бездротові вкладиші до свого смартфону. А потім перейди в Параметри – Загальні – Про пристрій – AirPods. Якщо оновлення пройде успішно, у рядку Версія прошивки для AirPods стоятиме версія 2C54 (актуально на середину листопада 2020).

Під кінець поділюся ще одним своїм особистим гайдом. Щоб AirPods працювали краще, часто достатньо всього лише відключити на смартфоні Wi-Fi. Не знаю чому, але саме ця функція часто псує зв'язок і якість звуку.

Ну ось і все! Від усіх помилок ми позбутися звичайно не можемо, але можемо виправити деякі з них. І знову полюбити "магію Apple".Egor-2.png
Читати наш блог у Telegram
Товари з огляду
Коментарі
Додати коментар