Великий реліз прошивок Apple! Коли вийдуть iOS 13, iPadOS, watchOS 6 і macOS Catalina?

<br>
<p>
На наступний день після осінньої презентації компанія Apple виклала на своєму офіційному сайті точні дати виходу фінальних версій нових прошивок: iOS, iPadOS, watchOS і macOS. На презентації про них не згадували, та й це було ні до чого.
</p>
<p>
Про оновлення аналітики говорять давно, а бета-версії вже випробували всі видання і опублікували огляди. Незважаючи на це, ми з нетерпінням чекаємо остаточні збірки платформ, щоб оцінити повний функціонал без багів.
</p>
<br>
<h2> Коли точно чекати iOS 13 </h2>
<p>
Вже сьогодні, 19 вересня, стабільну версію iOS 13 отримають власники яблучних смартфонів. Оновлення прилетить на пристрої починаючи від iPhone SE і закінчуючи <a href="https://tehnoezh.ua/iphone-11/">iPhone 11</a> , а також на останній iPod touch.
</p>
<p>
При цьому вже відомо, що 30 вересня купертіновци планують випустити iOS 13.1, яка виправить дрібні недоліки.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/645/645bfb509239fbd80e52def0c51a467c.jpg" height="368" title="Великий реліз прошивок Apple! Коли вийдуть iOS 13, iPadOS, watchOS 6 і macOS Catalina? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Бета-тест показав, що навіть на малюка SE операційка працює набагато спритніше попередньої. Вже не терпиться переконатися в цьому і в фінальній версії. Повідомлення про оновлення почнуть з'являтися, імовірно, близько 20:00 за київським часом.
</p>
<p>
Також в цей вечір на все покоління <a href="https://tehnoezh.ua/apple-watch/">Apple Watch</a> (крім Apple Watch Original) прийде свіженька watchOS 6. А ось власникам iPad доведеться почекати до кінця місяця, щоб отримати новітню операційну систему для планшетів iPadOS.
</p>
<p>
Комп'ютери Mac отримають свою macOS Catalina ще пізніше, в жовтні. Точної дати виходу поки немає. Але ми обов'язково її назвемо, як тільки з'явиться підтверджена інформація. А поки - з задоволенням перейдемо на "темну сторону" мобільних операційних систем.
</p>
<p>
<b>PS</b> Не забудь зробити бекап перед тим, як оновлюватися!
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар