Siri, зашнуруй мені взуття. Nike представила кросівки з голосовим управлінням через iPhone

<br>
<p>
У кінці серпня компанія Nike представила нові кросівки Adapt Huarache. Фішкою моделі стало те, що ці кросівки можна зашнурувати за допомогою <a href="https://tehnoezh.ua/iphone/">iPhone</a> , <a href="https://tehnoezh.ua/apple-watch/">Apple Watch</a> або голосового асистента Siri.
</p>
<p>
Це оновлена версія популярних Nike Huarache, які вийшли вперше ще в 1991 році з підтримкою механічної шнурівки.
</p>
<br>
<h2> Siri тепер шнурує взуття </h2>
<p>
З недавніх пір відомий спортивний бренд випускає взуття з підтримкою системи Nike FitAdapt. Вона використовується як в моделях для повсякденного використання, так і у взутті для баскетболу Adapt BB.
</p>
<p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/345/345ebcbc252a376e74ba905894407e75.jpg" height="368" title="Siri, зашнуруйте мені взуття. Nike представила кросівки з голосовим управлінням через iPhone - Техно Еж"><br>
<br>
</p>
<p>
Зашнурувати їх можна безпосередньо в додатку для iPhone. Існує кілька режимів, які забезпечують різну ступінь затяжки. Наприклад, для тренування система пропонує більш сильну шнурівку. Крім цього, в програмі на смартфоні і розумних годиннику налаштовується колір світлових індикаторів в підошві.
</p>
<p>
Нова технологія автоматичної шнурівки Adapt BB з'явилася на початку 2019 року. З початком продажів такі кросівки коштували 350 доларів, або близько 8 900 гривень. Ймовірно, цінник Adapt Huarache буде приблизно такою ж.
</p>
<p>
У продаж кросівки надійдуть уже в цьому місяці. Придбати їх можна буде через додаток SNKRS і в деяких офіційних магазинах компанії.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар