USB 4 покоління. Що це і чому це важливо для власників MacBook?

<br>
<p>
На початку вересня група розробників, яка займалася створенням нового USB 4 покоління оголосила, що закінчила роботу над новим стандартом передачі даних. Далі поговоримо, якою буде нова швидкість і що це означає для звичайних користувачів.
</p>
<br>
<h2> Характеристики USB 4 </h2>
<p>
USB4 обіцяє стати вдвічі продуктивніше минулій версії 3.2 і передавати дані з використанням існуючих кабелів USB Type-C зі швидкістю до 40 Гбіт / с. Також порт буде сумісний з попередніми версіями аж до старої USB 2.0, якій все ще найчастіше користуються в наших широтах, і з Thunderbolt 3.
</p>
<br>
<img width="700" alt="EzhNewsSite-700x3681.jpg" src="/upload/medialibrary/c6d/c6d484bba4a9b19034af76063000fcf0.jpg" height="368" title="USB 4 покоління. Що це і чому це важливо для власників MacBook? - Техно Еж"><br>
<br>
<p>
Варто зауважити, що нова технологія буде використовувати напрацьовану систему Intel Thunderbolt, яка вже вбудована в MacBook Pro, MacBook Air і в останніх комп'ютерах <a href="https://tehnoezh.ua/mac/">Mac</a> . Таким чином, власники останніх версій пристроїв вже змогли відчути всі переваги більш високої продуктивності на собі.
</p>
<br>
<h3> Що зміниться для нас? </h3>
<p>
У світі технологій все постійно має вдосконалюватися. Новий стандарт штовхне вперед ринок флеш-накопичувачів, якими ми досі користуємося, не дивлячись на активний розвиток хмарних сховищ. Передбачається, що вони стануть доступними за різними цінами і принесуть більше зручності у використанні.
</p>
<p>
Найпомітнішим плюсом стане те, що тепер в одне гніздо за допомогою перехідників і разветвителей можна буде вставити кілька пристроїв. І швидкість при цьому не буде сильно падати, як це було раніше. Плюс чим менше разьемов - тим компактніше і міцніше гаджети випускаються виробниками.
</p> Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар