Відео виклик в Telegram. Як активувати?

Сьогодні месенджер Telegram є практично на кожному iPhone. Він зручний, швидкий, безпечний, а тепер ще й з функцією відеодзвінків. Правда поки тільки у вигляді експерименту.

Але це не заважає нам активувати відеодзвінки і вже зараз користуватися ними, не чекаючи офіційного релізу.

Як включити відеодзвінки в Telegram?

Відразу скажу, що ця функція знаходиться в розробці і може іноді працювати некоректно. Але якщо у тебе сверблять руки так само, як у мене – значить потрібно активувати.ezh|864х452.png

Щоб все запрацювало, у тебе і у співрозмовника повинна бути встановлена остання версія Telegram (зараз це 6.3) і активована функція «Experimental Feature». Остання знаходиться в прихованому меню для розробників, яке можна знайти, затиснувши 10 разів на меню Налаштування.

До речі, можеш поекспериментувати і з іншими настройками з цього розділу. Але пам'ятай, що це меню для розробників, а значить всі дії ти робиш на свій страх і ризик.

Після активації залишається тільки зайти на профіль контакту і набрати його в відеочаті. Не знаю, хто працює у Дурова над Telegram, але у них вийшло зробити один з найбільш зручних месенджерів, в якому хочеться використовувати всі функції. Навіть експериментальні.Stepan.png

Читати наш блог у Telegram
Коментарі
Додати коментар