Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier Pro
Код: 46535
Артикул:

Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier Pro

Код: 46535
Артикул:
8 715 грн
7 995 грн
$295
Немає в наявності
У зв'язку з нестабільністю курсу, вартість товару може бути змінена — уточнюйте вартість на момент оплати.
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier Pro?

Повітряний очищувач SmartMi Pro Purifier Pro постійно продовжує лінійки очищати повітря в лінійці домашнього MiJia. У пристрої використовувались лише нові технології очищення та аналіза повітря, кроме того, створювали прислухалися до кожного відгуку покупців, щоб зробити використані прибори ідеальними.

Дисплей з датчиком освещенності

Професійна версія очищувача повітря повітря SmartMi Air Purifier Pro отримала OLED-дисплей, який в режимі реального часу показує якість повітря в приміщенні. Яркость дисплея регулюється автоматично в реальному часі, щоб він добре читав яскравий днем і не слідував глазу ночі. На дисплеї виводиться інформація про температуру, влажність повітря в приміщенні, підключення до мереж і режиму роботи.

Індикатор загрязнення

Светодиодное кольцо вокруг екрана міняє свій колір із зеленого на оранжевому або красному в залежності від чистого повітря в приміщенні.

  • При концентрації заряджаючих частин менше 75 мкг / м 3 повітряного кольцо світиться зеленим квіткою, сигналізуючи про чистому повітрі.
  • Коли кількість пілі в повітрі підвищується до 150 мкг / м 3 , SmartMi Mi Air Purifier Pro оцінює такий рівень, як середній ступінь заглиблення, включаючи оранжеву підсвітку.
  • При рівні заряджених частин більше 150 мкг / м 3 включає красну підсвітку, сигналізуючи про сервізну загрозливість повітря. Визначення загребляемости повітря виробляє високу потужність лазеру, яка здатна обробляти частинки всього 0,3 мкм в діаметрі.

Увеличенная потужність двигуна і виробника

У SmartMi Air Purifier Pro повною мірою можна змінити здатність рухати повітря і принципово його циркуляції при огляді. Крім того, збільшена потужність двигуна, а також змінена нагнітаючий вентилятор, що дозволило знизити рівень шуму і підвищити виробництво. Завдяки цьому SmartMi Air Purifier Pro ефективно чистить приміщення, розміщуючи 60 квадратних метрів, виробництво пристрою збільшується на 20% при порівнянні з попередніми, і складає 500 кубічних метрів за годину. У залежності від навантажувальних і загрозливих характеристик повітряна потребаемая потужність становить від 1,5 до 66 Вт.

Проработанная аэродинаміка

Провідна аеродинамічна система здатна всмоктувати повітря з усіма угловими приміщеннями. Це здатний і перфорований корпус, який збільшує площу всмоктування, і новий вентилятор зі зміненою формою лопасти, завдяки чому він видає менший шум, але не має більшого кофефікуючого полезного дії. Очіщенний повітряний потужний потік вибирається у верхівку, забувається випускається, піднімається з поля пилом, після чего внов засасується в очищувач. Такий круговорот повітря в комнаті дозволяє максимально швидко і ефективно очистити приміщення.

Картріджи з ідентифікатором RFID

Картриджи для SmartMi Air Purifier Pro постачають ідентифікаційну меткой RFID, завдяки чому кожен картридж є унікальним. Устройство само аналізує ступінь загрозливості картриджа і пропонує його змінити, коли прийде час. Завдяки новій системі сигналізації, повідомлення про заміну картриджа з’являється прямо на вашому смартфоні!

Фільтрація пили і загрязняючих речей

Циліндричний фільтр створений з декількох складних різних матеріалів, таких як пластиковий фільтруючий елемент, НЕРА фільтр і трехслойна сетка з активованим углем. Справжній очищувач повітря SmartMi працює над високоефективною і надійною ефективністю очищення повітря від частинок пілі.

  • Пластиковий фільтруючий елемент забезпечує первоначальну очищення. Зберігає порошок, шерсть та ін. крупні загрязнення.
  • Спільний фільтруючий елемент HEPA від компанії Toray ефективно (99,3%) очищає від частин з діаметром з високою 0,3 мкм.
  • Фільтруючий елемент з активованим углем з кокосової скорлупи ефективно використовує формальдегід, бензолі та інші небезпечні речовини.

Різні режими роботи

У SmartMi Air Purifier Pro передбачено кілька режимів роботи: автоматичний режим, при якому пристрій само визначає зарядженість повітря і збільшує, або зменшує швидкість роботи. При повній очисній атмосфері повітря в приміщенні прибор переходить в режим оживлення. Крім того, доступний режим обраного, при якому для кожного місця розміщення можна задати свої параметри фільтрації.

Удобна інтеграція з вашим смартфоном

Очіститель повітря від SmartMi Air Purifier Pro має вбудований модуль Wi-Fi, завдяки якому він підключається до інтернету та смартфону. На цьому смартфоні може бути встановлено фірмове додаток, що дозволяє регулювати швидкість очищення, а також слідувати за стан повітряного руху. Пропозиція може бути встановлена на смартфонах Android та IOS.

Mi Air Purifier Pro фільтрує:

  • 100% пили, шерсті домашніх тварин та ін. мікрочастиц
  • 99,3% мікрочастиці (розміром 2,5 мкм)
  • 91% формальдегіда та бензола

Характеристики

Тип: Очичітель повітря
Основний метод очищення: На вивіз повітряних фільтрів
Площадь помещения: 36-60 м 2
Потребнаемая потужність, Вт: 1,5 - 66
Уровень шуми, дБ: 68
Розміри: 735 х 260 х 260 мм
Вес: 8 кг
Цвіт: Серий
* інформація про товар може змінитись або доповнити виробників без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier Pro
Інше
Колір: Сірий
Виробник: Xiaomi
Тип: Очищувач повітря
Більше характеристик
Коментарі
O Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier Pro
Додати коментар