Фільтри
Ціна
Рік випуску
Колір
Розмір
Вага

Навушники Apple AirPods 3 користуються величезною популярністю. Зручні у використанні та відмінна якість звуку – що ще потрібно від гаджетів подібного вигляду. Ще сюди можна додати модний дизайн, характерний для всієї техніки, яку виробляє корпорація Apple. У ньому немає нічого зайвого, все націлене на те, щоб користувач комфортно користувався якісними навушниками. В інтернет магазині Техно Їжак можна купити apple airpods 3 у Львові з вигідними умовами. 

Висока якість звучання

Якісний звук є головною річчю, яку користувачі чекають від придбання новітніх навушників. У цьому плані вся продукція компанії Apple заслуговує на найвищі оцінки. Вихід навушників AirPods 3 покоління задав нову планку якості. Їхньому виробництву приділялася маса уваги. У компанії існують особисті ігрові, музичні та відео сервіси, використовувати які зручніше з навушниками Airpods 3. 

Навушники фірми Apple Airpods 3 Original Львів добре підійдуть для прослуховування музики. Вони з'явився добре налаштований драйвер, що гарантує чітку передачу будь-якого звуку та інтонації. Характерною особливістю Airpods 3 став добрий бас. Всі характеристики стали перевагами перед попередніми моделями пристрою. По звуку третє покоління мало у чому поступається AirPods Pro. 

В AirPods присутні подвійні мікрофони для передачі голосу, вони дозволяють комфортно розмовляти по мобільному, брати участь у конференціях і робити інші справи, які мають на увазі важливість двостороннього зв'язку. Купити навушники apple airpods 3 можна також для перегляду Ютубе і Twitch, прослуховування подкастів, ігор в мобільні програми. 

У AirPods 3 відсутнє пасивне придушення шуму. Це означає, що при прослуховуванні треків буде чутно все, що відбувається навколо. Вся музика та інший споживаний медіа-контент (подкасти, відео) чудово чути стороннім людям. Слід враховувати користуючись навушниками. 

Особливістю просторового аудіо

Характерною рисою навушників є функція "Стерео в просторі". Вона дає можливість повністю насолодитися улюбленими музичними композиціями, а деяких ситуаціях почути їх нові деталі. Просторове аудіо можна настроїти, увімкнути або вимкнути у відповідному розділі налаштувань за пару кліків. 

Використовуючи цю функцію, потрібно врахувати, що не всі альбоми будуть добре з нею звучати. Дуже багато залежить від відомості. Більшість нова музики звучить з опцією просторового аудіо добре, тільки для відтворення якихось старих творів її бажано відключити. 

Дизайн AirPods третього покоління

Дизайн всіх девайсів Apple – це досконалість у кожній деталі. Радісне враження залишає сам футляр, а дизайн навушників викликає непідробне захоплення. Навушники з легкістю виймаються із пазів, ще швидко і просто входять туди, надійно там триматися. 

Розмір AirPods 3 покоління більший порівняно з попередніми версіями гаджета. Це забезпечує їхнє зручніше носіння, вони не вивалюються, дуже надійно утримуються у вусі. Можна спокійно здійснювати в Airpods 3 різкі переміщення, тобто в них можна вийти на пробіжку. Зручність використання навушників відіграє важливу роль, тому в цьому плані девайси Apple знову заслуговує на похвалу. 

Ще однією важливою особливістю девайсу є наявність захисту IPX4. Вона гарантує безпеку навушників, зупиняє проникнення поту чи опадів. Отже, якщо людина потрапила в AirPods під зливу, навушникам абсолютно нічого не загрожує. На навушники apple airpods 3 ціна Одеса при цьому досить недорога, що при наведених здібностях стає ще одним приводом для покупки. 

Характерні риси управління

На кожному з навушників існують кнопки, на ті, що можна призначити по дві дії. Наприклад, можна викликати Сірі, а це вже дає можливість здійснити все, що буде потрібно - увімкнути певну програму на девайсі, додати або знизити гучність звуку. Щоб задіяти потрібну функцію, потрібно затиснути ніжку до клацання. 

Позитивні якості навушників корпорації Apple Airpods 3 Original

Навушники від корпорації Apple AirPods 3 працюють тривалий час, про зарядку користувачі майже не згадують. АКБ забезпечує роботу до 6 годин, кейс дає ще 30 годин. При цьому кейс завжди можна підключити для заряду, тому обидва елементи постійно будуть заряджені по максимуму. За 5 хв знаходження в кейсі навушники заряджаються на годину функціонування. У девайсі застосовується порт для заряджання Lightning, зарядка в комплекті йде, тому не виникає особливих проблем через відсутність Type-C. 

Доступна ціна airpods 3 Одеса та відмінна якість звуку вважаються одними з множинних переваг навушників: 

  • Ергономічність, зручність застосування; 

  • Захист від поту та вологи; 

  • Зручне керування; 

  • Підтримка Bluetooth 5.0 (дальність до 9 м); 

  • Підтримка MagSafe; 

  • Модний сучасний дизайн кейсу та самих навушників. 

Магазин "Техно Їжак" пропонує купити навушники Apple Airpods 3 у Одесі за вигідними умовами. Перевезення виконується дуже швидко, можна отримати товар в день замовлення. Замовити будь-яку продукцію в онлайн магазині можна в будь-який час доби. Асортиментний перелік інтернет магазину є величезною кількістю всіляких гаджетів.

Докладніше