Фільтри
Ціна
Виробник
+ Всі параметри
Розмір
Ємність акумулятору
USB
Thunderbolt 3 (USB-C)
Вага
Сумісність пристрою

Зарядні пристрої в Одесі

(254 товари)
Показувати

Зарядний пристрій для телефону може бути різних стандартів. Зараз їх існує кілька. Тільки дізнавшись всі особливості, можна купити зарядний пристрій для телефону необхідної моделі в Одесі. Наприклад, існують швидка зарядка для смартфона або бездротова.

Типове зарядний пристрій для мобільного телефону: основні особливості

Споживачі, коли почують слова «зарядний пристрій для смартфона», уявляють собі маленький блок, який може бути обладнано вилкою і кабелем зі штекером. Саме остання дрібниця часто не підходить для різних моделей смартфонів. На сьогоднішній день можна виділити три основні стандарти, переваги яких варто прочитати, якщо ви плануєте купити зарядний пристрій для смартфона:

  • MicroUSB - продається найчастіше, може підійти для практично всіх сучасних телефонів, тому це швидше універсальний зарядний пристрій для мобільних телефонів;
  • USB Type-C - потужна зарядка для смартфона, яка відрізняється швидкою передачею даних;
  • Lighting - цей стандарт застосовують тільки в аксесуарах компанії Apple.

При цьому всі ці стандарти мають свої окремі варіанти. Тому якщо ви вирішили купити зарядний пристрій для мобільного телефону, потрібно підбирати його саме під свою модель.

Найслабшою дрібницею будь зарядки можна назвати кабель. Він часто переломлюється і пошкоджується. Тому слід купувати варіант зі знімним кабелем. Тоді при пошкодженні можна буде замовити тільки провід.

Буває, що адаптери обладнані декількома портами. Це робиться для того, щоб відразу заряджати різні пристрої.

Бездротова зарядка для смартфона: нові технології

Відсутність кабелю можна назвати безсумнівним плюсом. ЗУ виглядає як особлива підставка, яка підключається до мережі. На неї необхідно покласти девайс, який підтримує бездротову зарядку. Після цього батарея починає заряджатися. На даний момент така технологія є тільки у флагманських моделей. Якщо у вас дешевий смартфон, потрібно додатково шукати адаптер. Ціна на зарядний пристрій для телефону з інноваційною технологією значно вище традиційного варіанту. Тому потрібно заздалегідь подумати про необхідність покупки.

Швидке зарядний пристрій для смартфона: популярна новинка

Ця технологія була створена порівняно недавно. Її справила компанія Qualcomm, яка також працює над мобільними чіпсетами. Саме в них вбудовується спеціальна система, яка дозволяє регулювати силу струму.

Купити зарядку для смартфона в Одесі: основні параметри

Всі бажають підібрати потужні зарядні пристрої для телефону, але перед вибором потрібно вивчити кілька головних чинників:

  • сумісність - аксесуар повинен точно підходити до гнізда гаджета і забезпечувати необхідну напругу - інакше потужний зарядний пристрій для смартфона просто нашкодить девайсу;
  • безпека - нові моделі мають всередині спеціальний контролер, який точно знає, коли варто зупинити харчування смартфона і захистити його акумулятор від надлишку енергії або перегріву;
  • максимальну силу струму - на "рідному" пристрої ви зможете знайти кількість ампер, тому в процесі покупки адаптера потрібно шукати таку ж цифру або близьку до неї.

Інтернет-магазин «ТехноЇжак» (Одеса) допомагає знайти широкий асортимент аксесуарів для ваших девайсів. Тут ви можете купити компактний зарядний пристрій для телефону, зарядку без проводів або інші варіанти. Відгуки постійних покупців дозволять визначитися з вибором. Здійснюється доставка замовлень в Одесу і по всій Україні.

Докладніше