Фільтри
Ціна
Тип
Виробник
Колір
Особливості
+ Всі параметри

Роботи пилососи Neato

(3 товари)
  • Очистити все

Роботи-пилососи Neato - це запатентовані технології, штучний інтелект і простота прибирання житлового приміщення. Вони відчувають перешкоди в будинку, реагують на меблі, іграшки та сходи, обережно переміщаючись по ним, не пропускаючи жодної плями. Характеристики дозволяють пилососів орієнтуватися в кімнатах з невеликим або відсутнім освітленням на відміну від інших систем навігації. Безперервне сканування дозволяє роботу бути в курсі будь-яких змін території, щоб переконатися, що він виробляє ефективне очищення.

НЕАТ робот-пилосос: чистота в будь-який час і в будь-якому місці

Роботи-пилососи від НЕАТ з підтримкою Wi-Fi дозволяють управляти очищенням за допомогою смартфона. Можна безперешкодно контролювати і запускати процес з будь-якого місця і в довільний час, в тому числі, коли нікого немає в квартирі, встановивши однойменне мобільний додаток. Присутній функціонал, що включає планування, припинення і зупинку чистки, отримання сповіщень про стан батареї. Якщо пристрій може потребувати більше енергії, воно автоматично повертається на базу заряду, включається, а потім приступає до завершення роботи.

Господар помешкання зуміє управляти своїм роботизованим пилососом за допомогою наступних розумних домашніх пристроїв:

  • «Amazon Alexa»;
  • «Google Home»;
  • «Neato Chatbot» для Facebook, що дозволяє користуватися повним функціоналом побутового помічника.

Продуктивний завдяки системі запатентованих технологій робот-пилосос Neato купити можна в інтернет-магазині «Техно Їжак» за вигідними цінами.

SpinFlow - унікальні щітки робота-пилососа Neato

Технологія SpinFlow забезпечує ретельне очищення тих областей, доступ до яких важко отримати навіть людині і аналогам ринку техніки. Комбіновані варіанти щітки гарантують універсальну чистку - збирають всі види сміття, включаючи волосся на килимі, що актуально для приміщень, де живуть пухнасті вихованці.

Можливість вибирати щітки для різних видів роботи включає наступні варіації:

  • щітка зі спіральним лезом (пристосування для глибокого очищення, необхідно встановлювати її, коли вам потрібен потужний грязесборник, забезпечує оптимізовану глибинну очистку від забруднень і пилу);
  • комбінована кисть - універсальна чистка - найкраще підходить для позбавлення від волосся і вовни на килимовому покритті.

У відгуках користувачі підтверджують, що усмоктувальна щеточная система багатофункціональних пристроїв підхоплює шерсть домашніх тварин з будь-якого типу поверхні підлоги.

Ультраефективний фільтр забезпечує хорошу якість повітря і недопуск алергенів завдяки новій конструкції засувки для зберігання бруду там, де вона повинна бути. Присутній еко-режим для більш тривалої і тихою очищення і економії енергії.

Прибирання в недоступних місцях: унікальна D-подібна форма

Підтримка чистоти завжди затьмарюють важкодоступні ділянки, в яких накопичуються забруднення і пил. Пилосос завдяки D-образній формі може виробляти чистку максимально близько до кутів і стін (в межах 10 мм).

Neato допоможе проникати в місця, де не пройдуть багато конкурентів ринку техніки. НЕАТ робот-пилосос купити з доставкою по всій Україні ви зможете в інтернет-магазині «Техно Їжак». Тепер сухе і вологе прибирання стануть справжнім задоволенням. «Техно Їжак» доставить замовлення до дверей кур'єром по Києву і Харкову, можливий самовивіз. Ви можете вибрати з наданих опцій отримання товару «Нової поштою».

Купуючи моделі від НЕАТ, ви робите крок в сторону по-справжньому інтелектуального підтримки чистоти. Запатентована технологія сканує кімнату і створює карту чистки, плануючи найбільш ефективний курс і прибираючи будинок в рекордно короткі терміни. Сумісність з розумними домашніми пристроями, голосове керування, багатокімнатний режим, унікальна потужність всмоктування - тепер це не недосяжні висоти, а стандартний функціонал пилососа НЕАТ. Високопродуктивний робот-пилосос, спеціально розроблений для підбору волосся і всіляких забруднень, відрізняється високою ефективністю очищення і фільтрації.

Докладніше