Ручний трьохосьовий стабілізатор для фотоапаратов DJI Ronin-S
Код: 43847
Артикул:

Ручний трьохосьовий стабілізатор для фотоапаратов DJI Ronin-S

Код: 43847
Артикул:
25 310 грн
23 220 грн
$860
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Ручний трьохосьовий стабілізатор для фотоапаратов DJI Ronin-S?

Сила руху

Стабілізатор Ronin-S розроблений спеціально для дзеркальних і бездзеркальних камер. Висока якість стабілізації, точне управління камерою і корегує фокус в одному компактному пристрої, який можна утримувати однією рукою. Ronin-S дарує свободу руху і неперевершену стабілізацію зображення.

Дизайн

Ми переробили конструкцію стабілізатора таким чином, що камера розміщується над віссю крену. Завдяки цьому дисплей камери знаходиться на рівні очей і нічим не загораживается. Крім цього, ергономічний дизайн Ronin-S нейтралізує тряску при зміні положення стабілізатора.

SmoothTrack

SmoothTrack дозволяє плавно переходити від динамічною до статичної зйомці. Зберігайте власні настройки SmoothTrack в двох спеціальних групах параметрів і перемикайтеся між ними одним натисканням. Ronin-S володіє новим спортивним режимом, що збільшує швидкість відгуку SmoothTrack, що дозволяє швидше реагувати на будь-який вид руху різної інтенсивності.

Універсальність

Ручку можна зняти і встановити Ronin-S на знімальну візок для зйомки з низького ракурсу або на кран для отримання панорамних кадрів. Спеціальний пульт для управління фокусом кріпиться на пластину для аксесуарів, дозволяючи оператором вручну навести різкість при зйомці зі стандартною рукоятки. Ronin-S так само можна прикріпити до рами під дві руки - це не знизить точність управління стабілізатором, фокусом або камерою.

Екосистема

Ми розуміємо, що для деяких проектів одного стабілізатора недостатньо. Тому ми забезпечили Ronin-S кріпленнями для різних аксесуарів: мікрофонів, спалахів і навіть бездротових відеопередавачі. Сумісність приладами для дистанційного керування від DJI, такими як DJI Master Force, дозволяє оператору контролювати руху стабілізатора з допомогою DJI Master Wheels на відстані.

Технічні характеристики


Тип:Стабілізатор
Колір:Чорний
* інформація про товар може змінюватися або доповнюватися виробником без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Ручний трьохосьовий стабілізатор для фотоапаратов DJI Ronin-S
Інше
Колір: Чорний
Виробник: DJI
Сумісність: Для фотоапаратів
Тип: Електронний
Більше характеристик
Коментарі
O Ручний трьохосьовий стабілізатор для фотоапаратов DJI Ronin-S
Додати коментар
25 310 грн
23 220 грн
$860