Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane Plus
Код: 44091
Артикул:

Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane Plus

Код: 44091
Артикул:
14 165 грн
12 995 грн
$480
Немає в наявності
У зв'язку з нестабільністю курсу, вартість товару може бути змінена — уточнюйте вартість на момент оплати.
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane Plus?

Перевантажувальна вага до 2,5 кг - Crane Plus

Кран Плюс розвішує попередньо ще більше, чим раньше! Використовуючи передову систему Instune Algorithm 6-го покоління для забезпечення роботи моторів, Crane Plus може працювати з обладнанням до 2,5 кг (5,51 фунта). Використовуючи ваші беззеркальні відеокамери із штатними об'єктами або ж такими зерновими фотоапаратами, з більш тяжкими лінзами, Crane Plus може приймати значно більший діапазон діапазонів комбінацій та об'єктів.

Новий режим POV

В Crane Plus поставлений недавно розроблений режим POV (точка обзору), який дозволяє додатково перезахистити камеру, забезпечивши до 45 градусів синхронного руху на осі показів. Що це значить на практиці? Зберігаючи наклейові камери, Crane Plus буде накопичувати горизонт вперед за ваш рух, до 45 градусів. Єще проще - коли Ви рухаєтесь, камера перемещається разом із Вами. Додавання режиму POV в дотриманні до трем попереднього режиму, що дозволяє контролювати рівень і свободу, необхідний для реальної роботи, практично будь-який можливий сценарій. Єдине обмеження - Ваше воображение.

СмартЛапс

Додайте нове вимірювання глибин і переміщених у своїх таймлапсах кадрів, інтелектуально підбирайте і відстежуючи всі види об’єктів за допомогою Crane Plus. Функція TrackLapse постачає "Умные" можливості відстежувати об'єкти в таймлапсі з’єднання в додатку ZY Play. При цьому немає необхідності в дорогостоячій або трудомікій постобработці. Crane Plus розбирається з усіма деталями тут же на месте, тому ви можете сосредоточиться на самому спостереженні ідеальних моментів.

Багатофункціональний джойстик

  • Нажимайте один раз, щоб зробити фото;
  • Натисніть кнопку дважди, щоб почати відеозапис;
  • Двоє нажатіе кнопки питання можна використовувати для управління з'ємною камерою (тільки після того, як камера підключилася до стабілізатора);
  • Якщо підключити камеру SONY: натисніть на повний блок у напрямку T, щоб змінити масштаб, а у напрямку W - щоб збільшити.

MotionMemory

Використовуючи нову функцію MotionMemory з Crane Plus, ви можете настроїти настрій камер і сохранить. Стедікам навіть заповідаю все Ваші повідомлення таймлапс, наприклад, як інтервал, кількість фотографій, тривалість і багато іншого! Тепер просто нажатіем кнопки, ви можете повторити одне та те саме знімки зінової та снова. Це як якщо з Вами везде був власний асистент!

NightLapse

Раньше великолепна таймлапса споемка обмежувалась лише дневними кадрами. Тепер з підтримкою Crane Plus ви отримаєте функцію NightLapse: новий потужний інструмент для створення великолепних, тривалих в часі таймлапсов, які додають нове вимірювання руху і глубіни. Використовуючи Crane Plus із NightLapse, ви можете відстежувати потрясаючі зоряні пути, переноситись по трафіку ночного міста, використовуючи час проведення вражаючих пейзажів в нічний час і все, що відбувається з потрясаючим рухом і стабільним, що може бути передбачено лише Crane Plus.

Дизайн "Все в одном"

Crane Plus поставляється з кабельним управлінням камери, який може реалізувати синхронну роботу Вашого фотоапарату та стабілізатора. Наприклад, зробіть знімок або масштабування. За допомогою додатка для телефону - ZY Play, Crane Plus допоможуть реалізувати різні продвинуті задумки, такі як часовий проміжок руху або панорами.

Технічні характеристики


Тип: Стабілізатор
Назначення: Для зеркальної і беззеркальної камери
Матеріал: Алюміній
Максимальна нагрузка: 2,5 кг
Кількість осей стабілізації: 3
Управління: Приложение на iOS / Android, Беспроводной пульт, Джойстик
Совместимость: Canon, Sony, Panasonic
Цвіт: Чорний
* інформація про товари може зменшитись або доповнити виробників без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane Plus
Інше
Колір: Чорний
Виробник: Zhiyun
Сумісність: Для фотоапаратів
Тип: Електронний
Більше характеристик
Коментарі
O Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane Plus
Додати коментар