Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane V2
Код: 43397
Артикул:

Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane V2

Код: 43397
Артикул:
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Опис

Що таке Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane V2?

CRANE - ціла зйомочна команда в одному пристрої

CRANE - треховий стабілізатор, створений для власного безжиттєвого камеру, таких як Sony a7S, a6500 та Panasonic GH4, GH5. Він ідеально підходить для недорогих зйомок, начіна від неболіших відеороліків, свадебних відео та заканчиваючих фільмів про подорожі та прочіми. Устройство підтримує живлення на 360 ° вокруг усіх 3 осей, обладає ідеальними стабілізаційними характеристиками, здатними відтворювати відео з плавними і ровними переходами у всіх обозримих напрямках. Снять відео з подібними характеристиками під силу лише цілою зведеною групою.

Непреодолімая потужність

Корпус стабілізатора CRANE без акумуляторної батареї всього 950 г, полезна навантажувальна здатність становить 1,8 кг. Використовуйте сумісність практично з усіма беззеркальними камерами, доступними на ринке, а також деякі DSLR-камери, вибирайте будь-який потрібний ракурс для зйомки. Стабілізатор виконує в ергономічному компактному і елегантному корпусі і польових умовах постійно, стабільно стабілізуючими характеристиками і надійністю.

Камера і стабілізатор працюють як єдине ціле

CRANE - це перше пристрій на ринке у своєму роді, що дозволяє значно підвищити ефективність фото- та відеозйомки, але підтримує управління в реальному режимі камери SONY та Panasonic. Соединенная лінія управління дозволяє буквально об'єднати в стабілізатор і камеру в єдине ціле і забути про проблеми з елементами управління.

З'єднуємо з поворотом камери на 360 ° вокруг усіх 3 осей

Завдяки спеціальній технології, що перебуває у всіх 3-х осій стабілізатор CRANE, виконує контроль над поворотами на 360 °, можна вибрати будь-який робочий режим для будь-якого розміщення камер у просторі, задоволеного всіма потребами під час зйомки.

Технологічний алгоритм Інстуна - поліпшення ефективної та меншої потреби енергії

Інноваційні технології Інститут алгоритму компанії ZIIYUN, а також технологічний контроль над робочим електричним світловим пристроєм з високим значенням крутячого моменту дозволяє точно реалізувати, щоб реалізувати навіть можливі перегляди камер у просторі та компенсувати їх. При цьому стабілізатор споживає менші енергії від акумулятора. Висока точність CRANE дозволяє увімкнути навіть мелірування колеса при п'ятикратному збільшенні зображення.

Мгновенна компенсація

Завдяки інтегрованій новаторській технології управління, заснованій на використанні трех 32-тих мікроконтролерів з синхронною швидкістю обробки 4 кГц і встроєних сенсорів IMU, стабілізатор CRANE створює вражаючі кадри з несравненою точністю і чутливістю до малейшему перейменуванню камери в просторі.

Унікальная конструкція фіксатора камери

Завдяки унікальній конструкції «ластовичний хвостовик» CRANE забезпечує високу точність регулювання балансових камер для своєї простої та побудової установки.

Технічні характеристики


Тип: Стабілізатор
Максимальна нагрузка: 1,8 кг
Додаткові характеристики:
 • Система відключення від мобільних пристроїв із підтримкою мобільного додатка для iOS / Android
 • Час роботи від аккумуляторів до 12 годин
 • Три режими роботи
 • Враження на 360 °
Вес: 0,95 кг
Комплектація:
 • Стабілізатор
 • Батарейный отсек
 • Зарядное пристрій
 • Літій-іонна батарея 26500 - 2 шт
 • Кабель мікро-USB
 • Креплення об'єктива
 • Крепежний винт - 2 шт
 • Руководство пользователя
* інформація про товари може зменшитись або доповнити виробників без повідомлення.
Детальніше
Характеристики
Для Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane V2
Інше
Колір: Чорний
Виробник: Zhiyun
Сумісність: Для фотоапаратів
Тип: Електронний
Більше характеристик
Коментарі
O Ручний трёхосевой стабілізатор для фотоапаратов Zhiyun Crane V2
Додати коментар