Фільтри
Ціна
Тип
Сумісність
Виробник
Колір
Осі стабілізації

Стабілізатори DJI

(12 товарів)
CP.ZM.00000097.01
12 132 грн
11 130 грн
$411
  • Виробник: DJI
Новинка
Новинка
376 грн
345 грн
$13
Немає в наявності

Компанія DJI є визнаним лідером в області розробки високотехнологічних пристроїв. В першу чергу, це безпілотні літальні апарати, оснащені камерами з інтелектуальними системами стабілізації. Також DJI відома своїми розробками в області стабілізації зображення з портативних камер. Створені для смартфонів, бездзеркальних і дзеркальних фотокамер, стабілізатори DJI пропонують абсолютно новий підхід до відеозйомки. Їх використовують звичайні любителі, професійні відео- та фотооператори в процесі запису стабільних відеороликів і зйомки якісних фотографій.

Хороший DJI стедикам буде незамінний при зйомці з рук, коли застосувати штатив не представляється можливим. Компанія для таких випадків пропонує цілу модельну лінійку невеликих камер, які управляються пультом на стабілізаторі. При цьому настройка, візування і перегляд відзнятих кадрів виконуються на смартфоні. Іншими словами, якщо купити стабілізатор DJI для смартфона, то можна виключити камеру з системи, отримавши доступне за ціною і простий пристрій.

Останні хіти DJI

Минулий 2018 рік ознаменувався для DJI випуском цілого ряду нових моделей стедикам, найвідомішими і популярними з яких стали Osmo Mobile 2 і Ronin-S.

телефонний стедикам

Перша модель здатна перетворити смартфон в «розумний» стедикам. Це перероблений стабілізатор для мобільних телефонів. Перевагами DJI Osamo Mobile 2 є:

  • підтримка портретної зйомки;
  • простий контроль роботи;
  • збільшення з кінематографічними ефектами;
  • тривалий час автономної роботи;
  • набір інтелектуальних функцій.

Стедікам для смартфонів Osmo Mobile 2 дозволяє проводити панорамні кадри і робити якісні відеофільми з надзвичайною легкістю і «кіношної» динамікою. Картинка залишиться стійкою навіть при тремтінні або русі рук. Фірмова функція SmoothTrack згладжує переміщення камери і робить ролик більш плавним.

Матеріалом складаний конструкції є модифікований нейлон високої міцності, що відмінно підходить для щоденного застосування. Стабілізатор оснащений двостороннім затискачем, призначеним для простого перемикання між портретної і пейзажної зйомкою. Це дозволяє підібрати найбільш виграшний формат майбутнього знімка або ролика. Для забезпечення сумісності з іншими фотоаксесуарів передбачений універсальний гвинтовий затиск 1/4 дюйма.

Камеру смартфона можна використовувати в якості професійного пристрою з попередньо встановленими установками (швидкість спрацьовування затвора, ISO і інші). Це забезпечують спеціальні керуючі елементи. Управління рухом камери проводиться ручкою за допомогою слайдера масштабування, дозволяючи створювати професійні ефекти, доступні тільки в кінофільмах.

Ручний стабілізатор DJI Ronin-S

Модель Ronin-S тримається однією рукою і є першим ручним стабілізатором DJI для бездзеркальних і DSLR-камер. Стабілізатор відрізняється простотою управління і ефективністю роботи. Особливостями пристрою є:

  • компактність;
  • спеціальні кнопки управління;
  • підтримка розширених знімальних режимів.

Ronin-S гарантує постійну якість при будь-яких зовнішніх умовах. Технологія доступна для будь-яких камер, при цьому підтримуються 2 розміру кадру. Вона гарантує тиху і безперервну зйомку, а також чіткі фотознімки з професійною якістю.

Найбільш затребувані поєднання об'єктивів і камер підтримуються потужними двигунами з високими оборотами. Спеціальна стабілізуюча система врівноважує збільшення для обладнання з підвищеним коефіцієнтом збільшення. Модель максимально проста в налаштуваннях. Наявність функції Push дає можливість налаштувати нахил і вісь панорамування камери вручну.

Ручний стабілізатор DJI має ергономічну і зручну форму, яка полегшує виконання плавних рухів. Інтелектуальна функція заміни батареї дозволяє замінити акумулятор прямо в процесі зйомки, не перериваючи її. Наявність виділених контрольних кнопок дозволяє легко переходити від налаштувань до запису відео, а також зупиняти роботу камери. Джойстик допомагає ідеально сфокусувати кадр. Наявність спортивного режиму дозволяє знімати швидко переміщаються предмети або об'єкти.

Докладніше