Фільтри
Ціна
Тип
Сумісність
Виробник
Колір
Особливості
Оси стабилизации
Допустима ширина мобільного телефону

Стабілізатори Zhiyun

(23 товари)
  • Очистити все

Додати в обране

Додати до порівняння

C020016EUR
6 590 грн
$244
Немає в наявності
0 відгуків
  • Виробник: Zhiyun
Допомогти з вибором?
Телефон

У колі вітчизняних користувачів продукція компанії ZHIYUN добре відома і користується популярністю. В асортимент продукції входять фотоштативи, різні кріплення, пульти, екрани та інші аксесуари, але найбільш затребуваними є стабілізатори. Система електроподвесов і гіроскопів дозволяє стабілізатору Zhiyun повністю усунути тремтіння при зйомці відео, яке неминуче з'являється, якщо камера знаходиться в руках оператора.

Використання подібного обладнання дозволяє вийти на абсолютно новий, професійний рівень відеозйомки, практично кожній людині. Стабілізатор або стедикам Zhiyun дозволяє плавно рухати камеру, створювати ефект «вертиго», коли предмети на задньому плані стрімко відсуваються, причому об'єкти переднього плану залишаються на місці, а також таймлапс в русі.

Особливості стабілізаторів Zhiyun

Подібні ефекти можуть створювати як механічні, так і електронні стабілізатори, але механічні моделі є справою професіоналів, оскільки дуже складні в налаштуванні. Моделі Zhiyun є електронними та працюють на основі електромоторів, які врівноважують камеру при нерівностях руху.

Моделі стабілізаторів також відрізняються кількістю осей стабілізації (дві або три) і максимально допустимою вагою камери. Більшість бюджетних виробів можуть працювати зі смартфонами, гарантуючи отримання якісних знімків і відеороликів. Дорогі професійні моделі призначені для спільного використання з цифровими камерами.

Все обладнання компанії поставляється із спеціальним програмним забезпеченням, яке спрощує роботу з пристроєм і надає доступ до широкого набору функціональних можливостей.

Трьохосьова модель Zhiyun для професіоналів

У модельному ряду стабілізаторів Zhiyun варто відзначити ручний трьохосьовий стедикам Official Crane 2, призначений для спільного використання з дзеркальними цифровими камерами. Основними характеристиками пристрою є:

  • Трьохосьова стабілізація.
  • Максимальна вага камер 3,2 кг, що дає можливість використовувати важкі дзеркальні камери.
  • Кут повороту і нахилу 360 і 320 градусів відповідно.
  • Матеріал виготовлення алюміній.
  • Маса 1250 грам.
  • Ємність акумулятора 6000 мАг.
  • Тривалість автономної роботи 18 годин.

Зовнішній вигляд

Модель Official Crane 2 являє собою однорічний стабілізатор для бездзеркальних і DSLR камер. Якість виготовлення дуже висока, основні елементи осей, майданчик камери, болти і ручка зроблені з металу чорного кольору. Пластиковими є зарядний пристрій і упор для об'єктива.

Купити стабілізатор Zhiyun в нашому інтернет-магазині вийде дешевше, ніж придбати моделі більш розкручених брендів, наприклад, DJI Ronin-S. При цьому якість збірки і використовувані матеріали нічим не поступаються більш дорогим моделям. Елементи регулювання не мають люфту і не скриплять.

Стиль і ергономіка

Джойстик другого Ofiicial Crane став більш чуйним і збільшений в розмірах. Місцезнаходження регулювання фокусу добре продумано. З новим Zhiyun Crane 2 проводки можна знімати протягом декількох секунд.

Найбільш плавного ходу зйомки виходить домогтися зі спеціальними ручками, які також представлені в асортименті нашого магазину. Ідеальна плавність картинки досягається при підключенні камери вниз головою і ручками. Звикання до системи противаги, відбувається протягом декількох днів, після чого якість зйомки стає професійною. Передбачено варіант використання стабілізатора в якості крана. Для цього знизу є спеціальний отвор.

Простота використання

Щоб отримати якісну картинку, необхідно провести калібрування стабілізатора. Тільки так можна добитися еталонного зображення. Але навіть якщо не робити калібрування, потужності електромоторів буде досить, щоб зняти пристойний за якістю ролик. Виробник пропонує мобільні додатки для настройки, віддаленого управління і оновлення ПЗ стедикама Zhiyun. Програма є доступною для ОС Android та iOS.

Докладніше