Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro (2018-2021)/iPad Air (2020)
Код : 49053
Артикул : MU8F2

Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro (2018-2021)/iPad Air (2020)


Місяців гарантії
5 199 грн -204 грн
4 995 грн
130 $
кешбек  50 грн
Купити
Оплата за допомогою
Розстрочка від 214 грн/міс
  • IdeaBank
  • Плати пізніше
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
за тарифами НП
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
за тарифами НП
Адресна доставка (по Києву та Львову)
75 грн
Оплата
Готівкою, Приват24 за QR кодом, Visa/MasterCard, На розрахунковий рахунок
Гарантія
12 місяців
Усе про товар

Що таке Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro (2018-2021)/iPad Air (2020) ?

Представляємо абсолютно новий Apple Pencil

Apple Pencil - це зручний, точний, майже чарівний інструмент для малювання, записів і позначок, який задав дуже високий стандарт. Новий Apple Pencil піднімає цю планку ще вище. Наприклад, він розпізнає ваші дотики, тому досить подвійного торкання, щоб поміняти пензлик на ластик. А ще він примагнічується до iPad Pro для зарядки і створення пари. Цей новий олівець підкреслить ваші здібності.

Тепер він може більше. Я робить все простіше

Спробуйте примагнітити новий Apple Pencil до потрібної межі iPad Pro. Почувши приємне чітке клацання, ви зрозумієте, наскільки надійне це кріплення. Як тільки олівець зафіксовується на пристрої, він автоматично створює з ним пару і починає заряджатися. А ще у Apple Pencil з'явилися нові інтерактивні можливості: можна перемикати інструменти двічі торкнувшись, тож тепер не треба відриватися від творчого процесу.

Новий дизайн: цільна конструкція

Користуватися Apple Pencil нового покоління ще зручніше і простіше. У нього ціла система без роз'ємів і рухомих частин, а значить, його легко зберігати..

Магія бездротового підключення. І бездротової підзарядки

Новий Apple Pencil починає заряджатися, як тільки ви примагнітили його до правої межі iPad Pro. І тут же сам створює пару з вашим пристроєм. При цьому, заряджати iPad Pro і Apple Pencil можна одночасно. Магія? Не зовсім. Це магніти.

Відкрийте можливості подвійним доторканням

Новий Apple Pencil дозволяє миттєво змінювати розмір кисті або перемикати режими малювання. Для цього двічі торкніться Apple Pencil там, де ви його тримаєте. Цю функцію можна налаштовувати, щоб користуватися звичними інструментами було зручніше.

Розумний інструмент для мистецтва. І не тільки

Apple Pencil - ваш ідеальний помічник у моменти натхнення. Використовуйте його, щоб записати ідею, намалювати картину або створити архітектурний ескіз. Крім того, в App Store є безліч додатків з підтримкою Apple Pencil, які дозволяють робити позначки і писати коментарі на різних документах. Це настільки зручний і універсальний інструмент, що вам не захочеться випускати його з рук.

Позначки на листах, знімках екрану й іншому

Ви можете додавати рукописні коментарі та ескізи до електронних листі