Электронные весы Xiaomi Mi Smart Scale White
Код: 27802
Артикул: LPN4002CN

Электронные весы Xiaomi Mi Smart Scale White

Код: 27802
Артикул: LPN4002CN
У зв'язку з нестабільністю курсу, вартість товару може бути змінена — уточнюйте вартість на момент оплати.
Доступні варіанти доставки товару
Самовивіз
Нова Пошта (по всій Україні)
безкоштовно
Кур'єр Нова Пошта (по всій Україні)
по тарифам НП
Адресна доставка (по Києву та Харкову)
безкоштовно
Оплата
Оплата післяплатою, Оплата на розрахунковий рахунок, Оплата готівкою при отриманні, Безнал. без ПДВ для Юр. осіб, Оплата банківською картою Visa/MasterCard
Гарантія
1 місяць
Опис

Що таке Электронные весы Xiaomi Mi Smart Scale White?

Xiaomi Mi Smart Scale White

Висока точність вимірювань Xiaomi Смарт Ваги - до 100 грам, аж до випитого склянки води. Весі оснщенні висококоточним датчиком давлення, для визначення точного веса.

Синхронізація з телефоном - контролюйте за допомогою мобільного телефону своє здоров'я та здоров'я . Як правило, найрізноманітніші зміни в масовій темі, для вас має велике значення. Використовуючи унікальні технології, створені високоефективними датчиками і виборами дуже простій і надійної марганцевої сталі, потрібно було збільшити точні виміри віс, ми замінили програму, що вивчає традиційні весові, і в той же час створили систему вимірювання всієї одночасно треми можливостями. Це вміє до цього, що в теченії короткого періоду часу можна викладати свій вес з участю кожного мелочі. Погрешність в 2 рази менший за аналогічних девайсах.

Ви можете відвідати навіть найнезначніші зміни у своєму задоволенні.

Ви можете визначити зміни у своєму веселому плані до 0,1 кг незалежно від того, чим ви займаєтесь: після біги, тренажерного залу, тренувань, прогулок, шопінга або навіть після домашніх дел! Ви також можете в будь-який час перевірити графік свого віза, за допомогою місійних додатків, а також отримати професійні рекомендації.

Mi Fit додаток

Відкрийте додаток Mi Fit і в будь-який час ви можете переглянути свої дані, графіку, чітко і чітко побачити процес вашого «попереднього перегляду». Крім того, на базі ІМТ можна планувати фітнес-тренування та регулювати ваше харчування. Каждо взвешивание сохраняется на Мі чип, можливо сохранить до 800 показателів.

Автоматичне розташування кожного члена сім’ї

На основі даних про масу тела людини, Mi Smart Scale може автоматично визначити кожного члена сім’ї, самостійно вивісивши взрослого або ребенка.

Відлична захист і точна робота

Даже при тому, що завжди завжди стояв на напівфабрикаті, дизайнер показав, що не має сили для того, щоб зробити довершений казую стороні цього пристрою. Для забезпечення безпеки ми пропонуємо ряд перевірених, як, наприклад, падіння старого шару на надійність, і навіть у ванній миші, що випадково роняємо, тому ми гарантуємо надійність і простійність вісів.

Ви прогресуєте , Mi Smart Scale дозволяє відкрити мобільне додаток "Sport" на мобільних телефонах, розташованих неподалік від вісових, і ви зможете синхронізувати всі ваші дані, а також оновіть прошивку. Жизнь з Mi Smart Scale приніс вам ще більше приємних переживань. Використовувати Bluetooth 4 низького електропотреблення та батареї може хотіти вам на рік.

Технічні характеристики

Розміри 300 мм х 300 мм х 28,2 мм
Вес 1,9 кг
Панель матеріал ультра-біле стекло
Матеріал знизу АБС
Діапазон взвешивания 5 кг - 150 кг, одиниця виміру: кілограм, кг, фунти (можна вибрати)
Минимальное значение шкалы 50 г
Android Системні вимоги Запуск Android 4.4 і вище, а також підтримує телефон Bluetooth 4.0
IOS Системні вимоги Запуск iOS7.0 і вище системний iPhone 4s / 5 / 5c / 5S / 6 / 6Plus

Детальніше
Характеристики
Для Электронные весы Xiaomi Mi Smart Scale White
Інше
Колір: Білий
Виробник: Xiaomi
Тип: Ваги
Більше характеристик
Коментарі
O Электронные весы Xiaomi Mi Smart Scale White
Додати коментар